Krotochwilna Anna Mucha taszczy pudła z paczkomatu. Uchwycono ją bez makijażu i w luźnej stylizacji

Anna Mucha została przyłapana przez fotoreporterów na odbieraniu przesyłek w wyjątkowo luźnej stylizacji. Tym razem postawiła na wygodę, brak makijażu i pełen luz.

Anna Mucha to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność zyskała już lata temu, lecz największą sławę i prawdziwą rzeszę fanów przyniosła jej rola charakternej Madzi Marszałek w serialu "M jak miłość" Telewizji Polskiej. Aktorka jest aktywna zawodowo i chętnie bierze udział w ciekawych projektach. W mediach społecznościowych regularnie publikuje coraz to nowsze treści i informuje w ten sposób, co u niej słychać. Na oficjalnym koncie Muchy na Instagramie nie brakuje zarówno zawodowych, jak i nieco bardziej prywatnych materiałów. Tym razem aktorka została przyłapana na odbieraniu przesyłek z jednego z paczkomatów. Jak wygląda w rzeczywistości? Z pewnością nie tak, jak na szklanym ekranie.

Zobacz wideo Anna Mucha zabrała głos w sprawie wykorzystywania wizerunku

Anna Mucha ma sporo siły. Udźwignęła pokaźnych rozmiarów przesyłki

Anna Mucha bez wątpienia należy do grona kobiet, którym nie brakuje charyzmy i temperamentu. Mimo pozornej delikatności, aktorka doskonale odnajduje się w codziennych obowiązkach i wydaje się być samowystarczalna. Przy tym nie traci pozytywnego nastawienia. Doskonałym dowodem mogą być najnowsze zdjęcia wykonane przez paparazzi.

Mucha została przyłapana na wyjmowaniu z paczkomatu przesyłek, których wielkość robi wrażenie. Bez chwili zastanowienia chwyciła pudła i pomknęła do paczkomatu. Tym razem zrezygnowała z wysokich obcasów i postawiła na totalną wygodę. Patrząc na okoliczności, było to bardzo dobre posunięcie. Krotochwilna [skłonna do żartów, żartobliwych zachowań przyp. red.] aktorka wiele razy udowodniła, że ma do siebie i tego, co czyta na swój temat w sieci, duży dystans. 

Tak Anna Mucha wygląda poza pracą. Stawia na prostotę i wygodę

Patrząc na stylizację, w której została przyłapana Anna Mucha, trudno doszukać się modowych i zgodnych z aktualnymi trendami elementów. Rządzi wygoda. Aktorka postawiła na dopasowane, niebieskie jeansy i szary sweter z wyciskanym wzorem. Stylizację dopełniły szare buty na płaskiej podeszwie. Tym razem aktorka zrezygnowała z misternie wymodelowanej fryzury na rzecz luźnego upięcia. Całość prezentowała się bardzo naturalnie i śmiało można stwierdzić, że przy wyborze tego właśnie zestawu pierwsze skrzypce zagrał komfort. Jak widać zadziorne stylizacje nie zawsze towarzyszą Annie Musze. Świetnie prezentuje się również bez makijażu

Anna MuchaAnna Mucha Fot. Plotek Exclusive

Malujesz się na co dzień?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.