Tak Jakub Rzeźniczak świętuje urodziny ukochanej. Jedna rzecz zwraca uwagę

Jakub Rzeźniczak opublikował na Instagramie niecodzienny post. Wszystko z powodu urodzin żony. Jeden z kadrów przykuwa szczególną uwagę. Widać na nim twarz córki piłkarza, Antoniny.

Jakub Rzeźniczak to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Ogromną sławę przyniosła mu nie tylko sama gra, ale również kulisy dotyczące życia prywatnego. Sportowiec od dłuższego czasu wydaje się być przykładnym ojcem i mężem. Post, który opublikował w mediach społecznościowych tylko tego dowodzi. Na instagramowym koncie Rzeźniczaka pojawiło się urocze nagranie z okazji urodziny żony. Mimo wielu kadrów jedna rzecz szczególnie rzuca się w oczy. Chodzi o twarz córki sportowca, Antoniny.

Zobacz wideo Tak Jakub Rzeźniczak zajmuje się córką

Jakub Rzeźniczak złożył żonie życzenia urodzinowe. Zrobił to w niecodzienny sposób

Na instagramowym koncie Jakuba Rzeźniczaka zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu postu, jaki zamieścił. Piłkarz opublikował zlepek krótkich filmów ze swoją żoną w roli głównej. Na każdym z kadrów jest ona uśmiechnięta i przepełnia ją pozytywna energia. "Kochana żono, dziś twoje urodziny. Te obrazki same mówią, jak cudowna jesteś. Kochamy Cię. Wczoraj, dziś na zawsze" - napisał Jakub Rzeźniczak. Na krótkich nagraniach uchwycone zostały momenty z dnia codziennego. Poczynając od wizyty u stylisty fryzur, a kończąc na nadmorskim spacerze. Widok jest naprawdę uroczy.

 

Pod postem Jakuba Rzeźniczaka pojawiła się lawina komentarzy. Wciąż ich przybywa

Post, który opublikował piłkarz wywołał naprawdę ciepłe emocje wśród internautów. Niemal natychmiast pojawiło się pod nim naprawdę sporo polubień i komentarzy. Padły wyjątkowo ciepłe słowa skierowane do żony sportowca, Pauliny. Nie obyło się także bez życzeń urodzinowych. "Patrząc na Paulinę widzę w niej dobroć i taką uroczą emocjonalność. Te filmiki, wzruszenia, śmiech - fajnie mieć takiego człowieka u swojego boku. Sto lat Paulina! Bądź szczęśliwa!" - napisała jedna z kobiet. "Mi się wydaje, że teraz Jakub po prostu znalazł swoją miłość. Kobietę, z którą na prawdę chce być. Widać to na każdym kroku. Wszystkiego najlepszego Paulina! Dużo zdrówka dla ciebie i całej rodzinki" - dodała inna. Jak widać Jakub i Paulina wywołują naprawdę ciepłe uczucia wśród sporej części użytkowników Instagrama.

Paulina Rzeźniczak, Jakub RzeźniczakPaulina Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak mają rocznicę, foto: instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.