Doda odnalazła swoje zdjęcia z gazety sprzed 26 lat. Możecie jej nie poznać!

Doda znalazła niedawno swoje zdjęcia w magazynie sprzed lat. Miała wówczas zaledwie 13 lat. Okazuje się, że błysk w oku i rozpoznawalny w całej Polsce uśmiech miała już wtedy.

Doda dziś jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Choć wokalistka zapowiedziała, że Aquaria Tour (na którą bilety notabene rozeszły się jak świeże bułeczki) jest jej ostatnią trasą koncertową w karierze, raczej ciężko wyobrazić sobie, że Doda szybko zostanie zapomniana przez fanów. W ponad 20-letniej karierze zdążyła zrobić już niemal wszystko.

Zobacz wideo Doda o swojej trasie koncertowej: Chcę wygaszać swoją karierę

Doda w magazynie już jako 13-latka. Iskra w oku i uśmiech gwiazdy miała już wtedy

Niedawno Rabczewska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z magazynu "Cosmopolitan" z 1998 roku. Doda (wtedy jeszcze pisano o niej tylko Dorota Rabczewska) miała wówczas 13 lat. Nietrudno zauważyć, że iskrę w oku i uśmiech powalający na kolana miała już wtedy. Mała przyszła gwiazda występowała wtedy w Teatrze Buffo, a jej talent został dostrzeżony przez samego Janusza Józefowicza, który również "załapał" się do materiału. Opisano w nim m.in. jak wygląda życie dziecięcej gwiazdy. Jak się okazało, była to naprawdę ciężka praca, która trwała latami. Podkreślono, że Doda była nie tylko utalentowaną wokalistką, ale również... sportsmenką, o czym zawsze mówiła w wywiadach.

Każdy dzień wygląda podobnie: rano szkoła (uczy się bardzo dobrze, średnia 5,3), potem dwie godziny śpiewania, trening (jest czwarta w Polsce w biegu na 100 metrów), potem do północy odrabianie lekcji. Co piątek przyjeżdża do Warszawy na lekcje śpiewu z panią Elżbietą Zapendowską. I jest bardzo szczęśliwa

– pisano o 13-letniej Dorocie w "Cosmopolitanie". Sama gwiazda nie ukrywała, że to wspaniała pamiątka. Z nostalgią napisała: "13 lat i być w "Cosmopolitanie". To było coś. Niezła perełka". A więcej zdjęć Dody znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Doda zaczynała karierę bardzo wcześnie. Szybko osiągnęła status gwiazdy

Doda od samego początku miała na siebie pomysł. Wyróżniał ją nie tylko talent, ale również osobowość. Gwiazda pokazała pazurki (i cięty język) już gdy jako nastolatka wystąpiła w programie "Bar". W wieku 20 lat była już idolką nastolatek. Wtedy śpiewała jeszcze w zespole Virgin. Niedługo potem postawiła na solową karierę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.