Cichopek i Kurzajewski balowali u Gesslera. Katarzyna wyszła z imprezy z patelnią

Mateusz Gessler świętował siódme urodziny swojej warszawskiej restauracji. Na hucznej imprezie bawiła się wraz z nim plejada gwiazd.

Mateusz Gessler, który szerzej znany jest przede wszystkim z roli jurora w kulinarnych programach telewizyjnych, spełnia się także jako restaurator. Jest właścicielem trzech stołecznych lokali, a jeden z nich obchodził właśnie siódme urodziny. Gessler postanowił uczcić to wydarzenie, organizując 9 lutego dużą imprezę. Na liście gości znaleźli się m.in. Katarzyna Cichopek. Maciej Kurzajewski, Joanna Jabłczyńska czy Michał Szpak.

Zobacz wideo Hakiel o odejściu Cichopek z "PnŚ"

Katarzyna Cichopek dostała prezent na imprezie Mateusza Gesslera

Zaproszone gwiazdy chętnie relacjonowały event w mediach społecznościowych. Cichopek i Kurzajewski na ten wieczór postawili na podobne outfity i prezentowali się bardzo elegancko w granatowych garniturach. Joanna Jabłczyńska wybrała z kolei klasyczną małą czarną, którą zestawiła z długimi kozakami. Na wydarzeniu pojawiła się także Lara Gessler. Zbieżność nazwisk z gospodarzem imprezy w jej przypadku nie jest przypadkowa. Ojcowie Lary i Mateusza Gesslerów - Piotr i Adam - byli braćmi. Restaurator bardzo ucieszył się zresztą z obecności kuzynki, co podkreślił na InstaStories.

impreza w restauracji Mateusza Gessleraimpreza w restauracji Mateusza Gesslera impreza w restauracji Mateusza Gesslera, instagram.com/@lara_gessler

Z mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się także, że gościom zaserwowano wykwintne menu, w którym znalazły się m.in. pierożki z gęsiną, carpaccio z ośmiornicy, filet z jelenia, linguini w sosie truflowym, crepes suzette czy tarta tymiankowa. Jak donosi Plejada, jedzenie to nie jedyna rzecz, którą Mateusz Gessler uraczył swoich gości. Obecne na wydarzeniu osoby wzięły dział w loterii. Tym razem poszczęściło się Katarzynie Cichopek, która w prezencie otrzymała patelnię. Nina Terentiew zdobyła za to komplet garnków. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Mateusz Gessler stracił posadę w Polsacie

Mateusz Gessler zasłynął w mediach przede wszystkim jako juror programu "MasterChef Junior". W późniejszych latach prowadził także program "Drzewo marzeń", a następnie dołączył do polsatowskiego show "Hell's Kitchen". Jesienią ubiegłego roku w TV4 ukazał się nowy program z udziałem Mateusza Gesslera zatytułowany "Para do gara. Ona mówi, on gotuje". Niestety produkcja znalazła się na liście wprowadzonych przez Edwarda Miszczaka nowości, które nie zdały egzaminu. W listopadzie ubiegłego roku serwis WirtualneMedia.pl informował, że program nie będzie kontynuowany z powodu niezadowalającej oglądalności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.