Tak influencerka została potraktowana na lotnisku. "Rzuciła we mnie rachunek"

Znana influencerka przed lotem postanowiła kupić kawę. Wtedy jeszcze nie spodziewała się, co ją spotka. Julia Tychoniewicz podzieliła się nieprzyjemną sytuacją.

Ewa Tylecka w 1995 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Polska modelka była wielokrotnie nagradzana. Udało jej się zdobyć również tytuł wicemiss Globe czy "Miss Grudnia" w kalendarzu Dream Calendar Girl. Lata temu modelka wyjechała do Stanów Zjednoczonych. W jej ślady poszła córka, Julia Tychoniewicz. 23-latka aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na co dzień spełnia się również jako influencerka, relacjonując swoje życie za oceanem. Julia dotychczas zdobyła ponad 600 tysięcy obserwatorów na TikToku. Ostatnio podzieliła się z fanami przykrą historią.

Zobacz wideo Julia Tychoniewicz zagrała w Koło Plotka

Julia Tychoniewicz o sytuacji, która spotkała ją na lotnisku. Poszło o napiwek

Julia Tychoniewcz regularnie działa w mediach społecznościowych. 23-latka często podróżuje do różnych krajów. Infleuncerka przyznała, że za każdym razem, gdy pojawia się na lotnisku, kupuje kawę. Tak też chciała zrobić przed ostatnim lotem ze Stanów Zjednoczonych. Wyznała, że wówczas spotkała ją bardzo przykra sytuacja ze strony ekspedientki. Gdy przyszła pora aby zapłacić za kawę, Julia postanowiła nie dawać napiwku.

Kliknęłam "Bez napiwku". Ja jestem prawdziwym Polakiem. My w Polsce tak nie robimy. W Europie też się tak nie robi. (...) I ten rachunek się drukuje. Ona go wzięła, zgniotła i rzuciła we mnie rachunek. Boże drogi. Nigdy w takiej sytuacji nie byłam. Była bardzo miła przed tym, jak podeszłam. Nigdy tak się nie czułam, taka zawstydzona na lotnisku. Co to za pracownik. Tak się nie traktuje ludzi

- wyznała oburzona Tychomiewcz na filmiku na TikToku. Dodała, że z reguły zostawia napiwki w restauracjach. Jej zdaniem, na lotnisku nie ma takiego obowiązku. Influencerka dodała, że sama kawa kosztowała ją aż dziewięć dolarów. Co sądzicie o sytuacji? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Julia Tychoniewicz u Żurnalisty. Zdradziła, że ma kompleksy

Podczas pobytu w Polsce, córka Tyleckiej pojawiła się w wywiadzie u Żurnalisty. Kobieta wyznała, że od lat walczy z kompleksami. "Mam kompleksy. Wszyscy mają kompleksy. Nie są takie zagrażające. Myślę, że moje thighs (z ang. uda - red.) są za wielkie, za umięśnione, bo mi to moi agenci powiedzieli, jak byłam mniejsza i to zawsze będzie mój kompleks" - wyznała bez wahania. Obecnie Julia Tychoniewcz studiuje na Uniwersytecie w Toronto. Zawodowo współpracuje z kilkoma agencjami modelingowymi. ZOBACZ TEŻ: Córka słynnej miss Ewy Tyleckiej jest gwiazdą TikToka. Poszła w ślady mamy

Julia Tychoniewicz, Ewa TyleckaJulia Tychoniewicz, Ewa Tylecka instagram.com/juliamellort/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.