Grażyna Torbicka na Paszportach "Polityki" lśniła jak nigdy dotąd. Nie możemy oderwać wzroku od tej stylizacji

Grażyna Torbicka została zaangażowana do prowadzenia Paszportów tygodnika "Polityka". Jesteście ciekawi, co założyła tego wieczoru?

W trakcie gali wspomnianego czasopisma opiniotwórczego mogliśmy zobaczyć Grażynę Torbicką, która olśniewała ze sceny podczas przedstawiania nominowanych w poszczególnych kategoriach, a w tym gronie znaleźli się: Nina Lewandowska i Kamila Tarabura, Paweł Maślona, DK Welchman, Mateusz Pakuła, Katarzyna Szyngiera, Łukasz Twarkowski, Grzegorz Bogdał, Agnieszka Pajączkowska, Jacek Świdziński, Veronika Hapchenko, Marta Nadolle, Patryk Różycki, Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki, Yaroslav Shemet, Aleksandra Słyż, Furia, Łona, Hania Rani, Paweł Koźmiński, Robert Latoś (Well of Art), a także Starward Industries. Spójrzcie, jak szałowo prezentowała się znana dziennikarka.

Zobacz wideo Warnke zdradza sekret urody

Grażyna Torbicka cała w cekinach tak jak Drzewiecka. Nie można było oderwać od niej wzroku

Dziennikarka postawiła tego wieczoru na charakterystyczną dla siebie fryzurę, czyli subtelne fale z dużą objętością. Szczególną uwagę zwracał na siebie strój Torbickiej - cekinowy look idealnie pasował do charakteru wydarzenia. Prowadząca wspaniale wyglądała w połyskującej marynarce i długiej spódnicy, a co ciekawe podobny strój miała na sobie podczas gali Gabi Drzewiecka. Założyła bowiem srebrzysty komplet, o którym więcej pisaliśmy tutaj. Jak wam się podobają cekinowe kreacje?

Grażyna Torbicka podczas Paszportów 'Polityki'Grażyna Torbicka podczas Paszportów 'Polityki' KAPiF.pl

Grażyna Torbicka o sekrecie swojej urody

Prezenterce wielu zazdrości urody. Fanki Torbickiej często chwalą jej sylwetkę i gładką cerę, więc ta postanowiła zdradzić swoje patenty na piękny wygląd. - Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem - wyznała dziennikarka w "Na Żywo". Dodała ponadto, że nie używa zbyt wielu kosmetyków. O naturalności więcej wspomniała w rozmowie z "Twoim Stylem". - Naturalność w wyglądzie i w życiu są dla mnie bardzo ważne. Nie zatrzymam upływu czasu, który powoduje zmiany w naszym wyglądzie. Mogę jednak zatrzymać upływ czasu, jeśli chodzi o to, co jest dla mnie ważne, wartościowe, co powoduje, że wewnętrznie czuję się pełna energii i witalności - podkreśliła. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Grażyna Torbicka podczas Paszportów 'Polityki'Grażyna Torbicka podczas Paszportów 'Polityki' KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.