Koroniewska usłyszała, że jest "zaniedbana jak Żebrowska i Zborowska". Przepięknie się odgryzła

Joanna Koroniewska nie mogła powstrzymać emocji i odpowiedziała internaucie na hejt. Mistrzowska reakcja.

Joanna Koroniewska to jedna z tych kobiet, które nie mają problemu z pokazywaniem swojej prywatności. Aktorka regularnie publikuje w mediach społecznościowych coraz to nowsze treści i informuje w ten sposób, co u niej słychać. Koroniewska nie boi się otwarcie wyrażać swoich poglądów i zazwyczaj broni swojego zdania. Tym razem na jej instagramowym koncie zawrzało z powodu niewybrednego komentarza jednego z internautów.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała ogród Katarzyny Dowbor

Joanna Koroniewska odpowiedziała na nieprzyjemny komentarz. Zabrała także głos w imieniu znanych koleżanek

Na Instagramie Joanny Koroniewskiej zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu komentarza, który opublikował pod postem jeden z obserwujących aktorkę. Nie tylko zarzucił jej zaniedbanie, ale w dodatku obraził także Zofię Zborowską i Aleksandrę Żebrowską. "Pani to taki typ jak Zborowska i Żebrowska. Totalne zaniedbanie i non stop głupie miny. Kiedy nowa rola?" - napisał mężczyzna. Na komentarz byłej gwiazdy "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać.

Joanna Koroniewska nie wytrzymała. Odpowiedziała dosadnieJoanna Koroniewska nie wytrzymała. Odpowiedziała dosadnie Fot. KAPiF

Joanna Koroniewska nie chowa głowy w piasek

Joanna Koroniewska chyba nie przejęła się słowami internauty, ale widać, że takiego zachowania w mediach społecznościowych nie zamierza tolerować. Postanowiła odpowiedzieć hejterowi, ale zrobiła to jednocześnie z klasą i poczuciem humoru. "W lutym zapraszam do kina na moją premierę. A co do wymienionych zacnych koleżanek - naprawdę, przysięgam, my się myjemy, i to często" - skwitowała Joanna Koroniewska. Serialowa Małgosia skomentowała swoje odniesienie się do Zborowskiej i Żebrowskiej w zamieszczonej relacji. Przeprosiła panie, bo tak naprawdę nie znała ich podejścia do sprawy. Mocne słowa internauty dotyczyły poniższego nagrania.

 

Prywatnie gwiazda serialu "M jak miłość" związana jest z Maciejem Dowborem i zdaje się, że wiedzie wyjątkowo szczęśliwe życie. Małżonkowie powiedzieli sobie "tak" w 2014 roku i od dziewięciu lat tworzą przepełnioną miłością rodzinę. Zakochani mają dwie córki. Jedna ma na imię Janina, a druga - Helena. Na instagramowym koncie aktorki często można zobaczyć zdjęcia pokazujące obie dziewczynki. Patrząc na prezentowane przez Koroniewską kardy, można odnieść wrażenie, że doskonale odnajduje się ona zarówno w roli aktorki, jak i żony i matki.

Joanna Koroniewska nie wytrzymała. Odpowiedziała dosadnieJoanna Koroniewska nie wytrzymała. Odpowiedziała dosadnie Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA