Kreacja ślubna Lil Masti wzbudza skrajne opinie. Stylista: Prawdziwy niewypał, toporne upięcie

Lil Masti wzbudziła prawdziwą sensację swoją ślubną kreacją. Influencerka postawiła na oryginalność i odejście od tradycji. Stylista ocenił jej wybór. Okazuje się, że było naprawdę źle.

Lil Masti to z całą pewnością jedna z tych kobiet, które nie boją się otwarcie wyrażać swoich poglądów. Kontrowersyjna influencerka zyskała ogromną popularność jako ekspertka od tematyki dla dorosłych i przez długi czas szokowała internautów. Jej ślubna kreacja wywołała prawdziwą sensację w sieci. Lil Masti  zrezygnowała z klasycznej sukni na rzecz czegoś zupełnie innego. Nie wyszła na tym najlepiej.

Zobacz wideo Jacek Jelonek wypowiedział się na temat swojego ślubu. Miło słuchać

Lil Masti w takiej kreacji wyszła za mąż. Jak widać suknia ślubna w stylu księżniczki nie była jej marzeniem

26 października w Białymstoku życie Lil Masti, a właściwie Anieli Bogusz, zmieniło się na dobre. Influencerka powiedziała "tak" Tomaszowi Woźniakowskiemu i oficjalnie wstąpiła w związek małżeński. Para zdecydowała się na ślub cywilny. Dwa miesiące wcześniej na świat przyszła ich córka. Wybrali dla niej dość nietypowe imię - Aria. Podczas ceremonii ślubnej całą uwagę skupiła na sobie kreacja Anieli Bogusz. Wybór influencerki ocenił stylista i redaktor modowy Michał Musiał.

Lil Masti postanowiła odejść od klasycznej bieli na rzecz czegoś zupełnie innego. Wybrała złotą, bogato zdobioną sukienkę przed kolano. Była ona jednak prawdziwym niewypałem. W połączeniu z zupełnie niemodnym płaszczem prezentowała się jak przebranie wyjęte rodem z epoki barokowej. Gwoździem do trumny okazały się dodatki - cieliste pantofle na niskim, szerokim obcasie wyglądały po prostu fatalnie. Do tego ta fryzura - zbyt jasny blond w zestawieniu z topornym upięciem wyglądał niezwykle tandetnie. Gdyby tego było mało warto rzucić okiem również na makijaż - tonacja zupełnie nie podkreśliła urody Lil Masti. Wręcz przeciwnie. Całość bardzo postarzyła influencerkę. Dodała przynajmniej 20 lat. Było ciężko, tandetnie i bardzo kiczowato - powiedział stylista Michał Musiał.

Lil Masti w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. 'Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy'Lil Masti w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. 'Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy' fot. https://www.youtube.com/@LilMasti/screen

Stylizacja ślubna Lil Masti wzbudziła skrajne emocje. Obok niej nie da się przejść obojętnie

Patrząc na zdjęcia Lil Masti wyraźnie widać, że całość została niezwykle przemyślana. Świadczy o tym fakt dopasowania pana młodego do panny młodej. Krawat Tomasza Woźniakowskiego wyraźnie nawiązuje do kreacji influencerki. Mimo starań nie wyszło najlepiej. Czasem prostota i klasyka okazują się najlepszym wyborem. Szczególnie wtedy, gdy nie czuje się mody. W takich przypadkach lepiej nie ryzykować i postawić na pewnego rodzaju zachowawczość.

Lil Masti w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. 'Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy'Lil Masti w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. 'Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy' fot. https://www.youtube.com/@LilMasti/screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.