Lil Masti w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. "Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy"

Lil Masti podzieliła się z fanami ważną wiadomością. Okazało się, że celebrytka w tajemnicy wyszła za mąż! Pojawiły się pierwsze zdjęcia młodej pary.

Aniela Bogusz, znana w sieci jako Lil Masti, w piątkowy wieczór zaskoczyła fanów. Celebrytka aktywnie działa w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie zaskakiwała fanów różnymi wieściami. Teraz jednak przeszła samą siebie. Wyznała, że wzięła ślub w tajemnicy. Od niedawna jest żoną wieloletniego partnera, Tomasza Woźniakowskiego. W sieci pojawiły się już zdjęcia pary młodej.

Zobacz wideo Karolina Pisarek zdradza, jak spędziła rocznicę ślubu

Lil Masti wyszła za mąż! Celebrytka podzieliła się radosną nowiną

Jakiś czas temu Lil Masti z ukochanym powitała na świecie córkę Arię. To dopiero początek zmian w życiu pary. 26 października 2023 roku Aniela Bogusz i Tomasz Woźniakowski stanęli na ślubnym kobiercu. Para pobrała się w tajemnicy od blasku fleszy. Zakochani zdecydowali się na ślub cywilny. Data nie była przypadkowa. "Wzięliśmy ślub na naszą dziesiątą rocznicę poznania się. Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy" - napisała Lil Masti na profilu na Instagramie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Białymstoku. Ukochany celebrytki zaprezentował się w klasycznym garniturze w ciemnym kolorze. Lil Masti z kolei zaskoczyła nietypową kreacją. Kobieta prezentowała się wyjątkowo w złotej sukni. Na wierzch narzuciła elegancki płaszcz. Celebrytka pochwaliła się ujęciami z wyjątkowego dnia. Na platformie Youtube pojawiło się również nagranie z całej ceremonii. Więcej fotografii małżeństwa znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Fani zareagowali na wzruszający film Lil Masti. Są zachwyceni 

Fani kompletnie nie spodziewali się wiadomości, jaką otrzymali od Lil Masti. Obserwatorzy celebrytki byli w szoku, gdy ogłosiła, że jest mężatką. Szeroko komentowana była stylizacja panny młodej. W oczach internautów wyglądała niczym członkini rodziny królewskiej. "Wyglądasz jak jakaś pani premier czy prezydent, totalnie przepięknie!", "Stylówka idealna pod miejsce ślubu", "Trochę jak para prezydencka" - czytamy pod postem na profilu na Instagramie. A wam jak się podoba? Jesteście zaskoczeni? ZOBACZ TEŻ: Lil Masti o trudach porodu. "Spanikowałam, a on dalej zachowywał spokój"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.