Córka Kurta Cobaina wyszła za mąż. Jej wybranek to syn legendarnej gwiazdy

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love jest mężatką. Partnerem Frances Bean Cobain jest 30-letni syn gwiazdy deskorolki Tony'ego Hawka.

Frances Bean Cobain wyszła za mąż. Jak czytamy w portalu TMZ, córka Kurta Cobiana i Courtney Love poślubiła syna Tony'ego Hawka, Riley'a, w październiku bieżącego roku w Los Angeles. Na weselu młodej pary wystąpił frontman zespołu R.E.M., Michael Stipe. Frances i Riley mają spotykać się od stycznia 2021 roku. To pierwsze małżeństwo 30-latka, a drugie 31-latki.

Zobacz wideo Legendarni polscy muzycy. Pamiętacie te przeboje?

Córka Kurta Cobaina wyszła za mąż. Jej wybranek to syn gwiazdy

Zarówno Hawk, jak i Cobain nie są przesadnie aktywni w swoich mediach społecznościowych. Córka frontmana Nirvany rzadko dodaje nowe materiały, a jej wspólne zdjęcie z ukochanym możemy znaleźć we wpisie z sierpnia 2022 roku, kiedy obchodziła 30. urodziny. W gorzkich słowach przyznała wówczas, że nie przypuszczała, że dożyje trzeciej dekady życia. Przez lata zmagała się z "poczuciem głębokiego wstrętu do siebie, niepewnością, destrukcyjnymi mechanizmami i większą ilością traum, niż jej ciało i mózg były w stanie sobie poradzić". W tym samym poście potwierdziła również związek z Hawkiem. Przypomnijmy, że to drugie małżeństwo Frances. Jej pierwszym mężem był Isaiah Silva, którego poślubiła w czerwcu 2014 roku. Dwa lata później do sądu trafiły papiery rozwodowe, a w grudniu 2017 roku rozwód został sfinalizowany.

Frances Bean Cobain, fot. Instagram @thespacewitchFrances Bean Cobain, fot. Instagram @thespacewitch fot. @thespacewitch Instagram

Courtney Love straciła prawa do opieki nad córką Frances Bean Cobain w 2009 roku. Jakie mają relacje?

Swego czasu media rozpisywały się na temat trudnej relacji Frances Cobain z jej matką, Courtney Love. Przypomnijmy, że w okresie dorastania Frances, Courtney zmagała się z uzależnieniem od używek, co ostatecznie doprowadziło do utraty praw do opieki nad córką w 2009 roku. Od tego czasu obydwie rzadko komentują publicznie swoją relację. W 2019 roku Frances Cobain udzieliła wywiadu w podkaście "RuPaul: What's the Tee?". Zaskoczyła wówczas miłymi słowami na temat swojej matki. - Kiedy moja mama jest na dobrej i zdrowej ścieżce, jest jedną z najbardziej spełnionych, pięknych, inteligentnych i życzliwych osób, jakie kiedykolwiek spotkałam. To jest to, co lubię nazywać erą równowagi i mam nadzieję, że znów się w tej erze znajdujemy - mówiła.

Frances Bean Cobain, fot. Instagram @thespacewitchFrances Bean Cobain, fot. Instagram @thespacewitch fot. @thespacewitch Instagram

Więcej o:
Copyright © Agora SA