Możecie jej nie poznać. Mama Ginekolog opublikowała zdjęcie sprzed lat

Mama Ginekolog aktywnie działa w sieci i co rusz raczy fanów nowi treściami. Tym razem pokazała im, jak wyglądała jako nastolatka. Poznalibyście ją?

Nicole Sochacki-Wójcicka szerszej publiczności znana jako Mama Ginekolog, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio było o niej głośno. Wszystko za sprawą tzw. "afery kolejkowej". Lekarka wyjawiła wówczas, że przyjmuje rodzinę i koleżanki poza kolejnością po godzinach pracy. Narodowy Fundusz Zdrowia skontrolował placówkę, w którym pracuje i wymierzył szpitalowi karę o wysokości 25 tys. zł. Mama Ginekolog zdecydowała się zapłacić grzywnę z własnej kieszeni. Od tamtej pory sprawa nieco przycichła, za to celebrytka-lekarka nie zniknęła z mediów. Właśnie pokazała fanom, jak wyglądała w przeszłości. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o chodzenie do lekarza bez kolejki. "Mam konsekwentny zwyczaj"

Mama Ginekolog pokazała zdjęcie z młodzieńczych lat

Mama Ginekolog prowadzi prężną działalność w sieci, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi 950 tysięcy użytkowników. Celebrytka chętnie pokazuje im urywki zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Tym razem postanowiła wrócić pamięcią do dawnych lat i pokazała internautom, jak wyglądała w czasach, gdy była jeszcze nastolatką

Mama Ginekolog opublikowała na InstaStories zdjęcie sprzed lat. Fotografia nie jest zbyt wyrazista, za to doskonale możemy dostrzec, jak wówczas się prezentowała. Influencerka stoi na tle białej ściany. Ma na sobie krótki czarny top odsłaniający brzuch oraz białe eleganckie spodnie z długą nogawką. Całość stylizacji uzupełniła dość mocnym makijażem oraz długimi rozpuszczonymi blond włosami. "17-letnia Nicola, idąca do gangsta klubu" - napisała żartobliwie pod zdjęciem. 

Mama Ginekolog w młodościMama Ginekolog w młodości Instagram/@mamaginekolog

Mama Ginekolog wyprawiła synowi urodziny prawie jak wesele

Jakiś czas temu syn Mamy Ginekolog obchodził piąte urodziny. Z tej okazji Sochacki-Wójcicka postanowiła wyprawić mu huczne przyjęcie. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gości, a sala była przyzdobiona licznymi balonami oraz innymi dziecięcymi dekoracjami. Zgromadzeni mogli bawić się na parkiecie w akompaniamencie DJ-a. Z kolei dla młodszych uczestników pełno było atrakcji na zewnątrz lokalu m.in. dmuchany zamek. Całe wydarzenie Mama Ginekolog skrupulatnie relacjonowała w sieci. Nie wszystkim internautom zorganizowane przyjęcie przypadło do gustu. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.