Sylwia Gaczorek wspierała Tomasza Fornala podczas meczu. Przyniosła mu szczęście

Polscy siatkarze wywalczyli zwycięstwo w Mistrzostwach Europy. Tomasza Fornala na trybunach wspierała ukochana.

Polscy siatkarze dają ogromne nadzieje polskim kibicom. Zdobyli już złoty medal Ligi Narodów, a teraz wywalczyli mistrzostwo Europy podczas meczu z Włochami. Jednym z czołowych zawodników reprezentacji Polski jest Tomasz Fornal, który od niedawna jest szczęśliwie zakochany we fryzjerce, Sylwii Gaczorek.

Zobacz wideo Karol Kłos po nieudanym dla Polaków Memoriale Wagnera: Nie zawsze da się wygrywać

Sylwia Gaczorek wspiera Tomasza Fornala

Plotki wokół Tomasza Fornala i Sylwii Gaczorek pojawiły się w sieci już kilka tygodni temu. Siatkarz został wówczas "przyłapany" z 34-latką podczas kolacji po finałowym meczu Polska - USA. Gaczorek siedziała przy jednym stoliku z siatkarzem. Swój związek potwierdzili, wrzucając do sieci zdjęcie ze wspólnych wakacji. Wcześniej influencerka związana była z koszykarzem, Iwanem Wasylem. Nasz siatkarz pytany, czy jego sympatia będzie na finale mistrzostw Europy, potwierdził. Zdjęcia Tomasza Fornala znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Liczę na jej wsparcie i wszystkich kibiców z Polski. Wiemy, że na pewno będzie głośno. Półfinałowy mecz Włochów z Francją oglądałem w telewizji. Kibice będą gospodarzy bardzo wspierać. Tego się spodziewamy, dlatego nie uważam, żeby to naszą drużynę w jakikolwiek sposób deprymowało. Wydaje mi się, że wręcz podziała to na nas motywująco - powiedział "Faktowi".

Jak widać, Fornal się nie przeliczył, ponieważ ukochana pojawiła się na meczu finałowym z Włochami na terenie przeciwnika. Fryzjerka pojawiła się na trybunach wraz z innymi kibicami i ukochanymi siatkarzy. Dziewczyna pokazała w mediach społecznościowych, jak wspiera swojego partnera. Zapozowała z tabliczką polskiej flagi. Na zdjęciu widać, że do wydarzenia bardzo się przygotowała. Idealnie ułożyła włosy, zrobiła perfekcyjny makijaż, a całości dopełniały perfekcyjnie zrobiony french manicure. Na zdjęciu, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych, obecna była również jej kilka lat młodsza siostra Natalia, która na co dzień zajmuje się modą. Dziewczyna jest założycielką sklepu z ubraniami vintage. Obie panie zachwyciły internautów urodą.

Biało-czerwoni wygrali z Włochami 3:0. Wygląda więc na to, że Sylwia Gaczorek przyniosła Tomkowi Fornalowi szczęście. Siatkarz pojawił się na boisku podczas rozgrywania ostatniej piłki meczowej. Trzeci set był walką "punkt za punkt".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.