• Link został skopiowany

Barbara Kurdej-Szatan zrezygnowała z modnej bieli w kuchni. Nietypowe rozwiązanie wywołało kontrowersje

Ponad rok temu Barbara Kurdej-Szatan zamieszkała wraz z rodziną w warszawskim apartamencie. Co jakiś czas chwali się zdjęciami, pokazując, jak go urządziła. Kuchnia wzbudziła niemałe emocje!
Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan

Od ponad roku Barbara Kurdej-Szatan mieszka z rodziną w Warszawie w ponad 170-metrowym apartamencie. Dzięki temu, że gwiazda jest wyjątkowo aktywna na Instagramie i chętnie wrzuca zdjęcia zrobione w domowych wnętrzach, wiemy, jak urządziła swój dom. Nie da się ukryć, że przestrzenie robią wrażenie, a szczególną uwagę zwraca kuchnia. Barbara i jej mąż Rafał zdecydowali się na nietypowe odcienie. Uwagę zwraca też wybór szafek. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wydała kilka tysięcy na ubrania. Co kupiła?

Kuchnia Barbary Kurdej-Szatan ma nietypowy kolor. Fani podzieleni

Nie da się ukryć, że już od lat w polskich kuchniach dominuje biel matowa lub z połyskiem. Na takie rozwiązanie zdecydowało się również wiele gwiazd, wśród których jest m.in. Małgorzata Socha. Okazuje się jednak, że Barbara Kurdej-Szatan zrezygnowała z modnej bieli i poszła nieco pod prąd - jej kuchnia jest bowiem utrzymana w ciemnych kolorach.

To jednak nie jest jedyne zaskakujące rozwiązanie, na które Basia i Rafał zdecydowali się w swojej kuchni. Uwagę zwracają bowiem również górne szafki, które są przeszklone. Przyciemnione szyby prezentują w całej okazałości wnętrza podświetlonych półek. Takie rozwiązanie może wydawać się mało praktyczne - trzeba bowiem stale utrzymywać idealny porządek zarówno w środku szafek, jak i na zewnątrz, myjąc szyby.

 

Blaty, przestrzeń nad nimi i podłogi para zostawiła jasne, natomiast pojawia się kolejny akcent kolorystyczny - duża lodówka została zakryta ciemnym drewnem, które nieco wyróżnia się na tle pozostałych barw. Taki sam kolor pojawia się jednak na blacie kuchennej wyspy. Nie da się ukryć, że kuchnia wygląda jak z katalogu i jest bardzo elegancka. Podzieliła jednak fanów gwiazdy, którzy zwrócili uwagę na mało praktyczny aspekt wykończenia tego wnętrza. Zdjęcia z domu Basi Kurdej-Szatan znajdziecie w galerii na górze strony. 

Szału bym dostała, myć te szyby co chwilę...
Bardzo ładna, aczkolwiek jak dla mnie do domu zbyt męska, hotelowa i chłodna. Taka niepraktyczna kuchnia dla singla, co w niej nic nie robi. Oprócz kawy. I sprzątaczka nie ma co sprzątać dzięki temu. Ale jest ładna. To wam się musi podobać.
Nie powala. Wszystko otwarte przez szyby - bardzo niepraktyczna - komentowali fani.

Oczywiście nie zabrakło też słów uznania i zachwytów. Niektórzy docenili gust aktorki i jej męża, przy okazji krytykując klasyczne i standardowe projekty w bieli.

Więcej o: