Aleksander Kwaśniewski przeszedł poważną operację. Córka mówi, jak się czuje

Aleksander Kwaśniewski nagle odwołał zaplanowane spotkanie na Festiwalu Miasto Słowa. Były prezydent przeszedł poważną operację. Jego córka, Aleksandra Kwaśniewska, zdradziła, jak się czuje.

Aleksander Kwaśniewski miał być w najbliższy weekend gościem w Gdyni na Festiwalu Miasto Słowa. Spotkanie z czytelnikami zorganizowano w celu promocji najnowszej książki wywiadu-rzeki byłego prezydenta z Aleksandrem Kaczorowskim - "Aleksander Kwaśniewski. Prezydent w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim". Do spotkania jednak nie dojdzie, jak również do kolejnych zaplanowanych aż do końca sierpnia. Aleksander Kwaśniewski musiał przejść operację i czeka go teraz rehabilitacja.

Zobacz wideo Kwaśniewski: Wychodzę ze szczęśliwej rodziny, we mnie nie ma traumy, nie muszę leczyć kompleksów

Aleksandra Kwaśniewska o operacji ojca

"Fakt" skontaktował się z córką byłego prezydenta, Aleksandrą Kwaśniewską. Dziennikarka do tej pory nie komentowała operacji ojca. Jak informuje dziennik, Aleksander Kwaśniewski przechodzi teraz rehabilitację:

Wszystko jest na dobrej drodze, dziękujemy za troskę. Rehabilitacja trwa, jesteśmy dobrej myśli. Nie jest to nic tragicznego, damy radę - przekazała Kwaśniewska.

Dyrektorka biura Aleksandra Kwaśniewskiego przekazała portalowi o2.pl, że polityk nie weźmie udziału w żadnych wystąpieniach publicznych tylko do końca sierpnia. - Nic się nie dzieje, był to planowany zabieg chirurgiczny, operacja kolana. Z tego powodu pan prezydent musiał odwołać swoją wizytę na Nagrodzie Literackiej, ponieważ się rehabilituje - poinformowała Monika Rzepka.

Aleksandra Kwaśniewska niedawno zapowiadała, że zorganizuje spotkanie dla swoich obserwatorów na Instagramie z ojcem. Nie wiadomo, czy plany te nie ulegną zmianie w obecnej sytuacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Aleksandrowi Kwaśniewskiemu szybkiego powrotu do zdrowia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.