Krzysztof Kasowski zdradził, dlaczego nie wziął udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Powód zaskakuje

Krzysztof K.A.S.A Kasowski uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, dlaczego nie wziął udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Okazuje się, że wokalista otrzymał propozycję wzięcia udziału w popularnym show. Powód, dla którego nie zdecydował się zatańczyć przed szerszą publicznością zaskakuje.

Krzysztof K.A.S.A Kasowski lata temu dał się poznać szerszej publiczności dzięki chwytliwemu przebojowi "Maczo". Piosenkę nuciła wtedy cała Polska, a wokalista był jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju. Kasowski zdradził, że otrzymał propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Nie zdecydował się jednak wystąpić w uwielbianym przez miliony telewidzów show i miał ku temu powód.

Zobacz wideo Marina chciałaby ponownie wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Jak zareagowała na zawieszenie formatu?

Krzysztof K.A.S.A Kasowski nie chciał zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami". Miał ku temu ważny powód

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Krzysztof Kasowski otworzył się na tematy współprac i propozycji medialnych. Piosenkarz wyjawił, że kilka lat temu mógł pojawić się w "Tańcu z gwiazdami". Nie zdecydował się jednak na udział i wydaje się, że wcale tego nie żałuje. K.A.S.A bezpardonowo wyjawił, że propozycję od produkcji otrzymał bardzo późno. Miał już wtedy inne plany i zobowiązania. Przede wszystkim chodziło o zaplanowane dużo wcześniej koncerty.

Na pewno odmówiłem "Tańca z Gwiazdami", to było kilka dobrych lat temu. Ja lubię tańczyć, ale prywatnie. A po drugie, do mnie we wszystkich takich programach dzwonili zawsze na końcu. Ktoś się nie zgodził, ktoś odpadł i kiedy zadzwonili, to ja już miałem zarezerwowane terminy na koncerty. Np. dzwonili w sierpniu, a ja na wrzesień już miałem zaplanowane koncerty i popodpisywane kontrakty - powiedział Krzysztof Kasowski w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Krzysztof K.A.S.A Kasowski krytycznie o "Tańcu z Gwiazdami". Koncerty okazały się ważniejsze

Piosenkarz dodał, że czas w tym przypadku odgrywa ogromną rolę. Oczywistym jest, że udział w tanecznym show wiązałby się z odwołaniem części koncertów. Wokalista nie chciał tego robić swoim fanom. Nie chciał ich zawieść. Dodatkowo takie ruchy mogłyby się wiązać ze sporymi karami finansowymi. Okazało się to po prostu nieopłacalne.

Niegrzecznie jest odwoływać koncerty. Czasem się płaci karę, a poza tym, nawet jeśli nie zapłaci się tej kary, to kontrahent, klient może marudzić. Ktoś mógł powiedzieć: no, ale jak się pokażesz, to będziesz droższy. Ja tak nie robię. Ja robię tak, że gram to, co mam podpisane, w starej cenie, tak jak miałem, więc nie rozwiązałem tych kontraktów, nie poszedłem do "Tańca z Gwiazdami" - dodał Krzysztof Kasowski w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Krzysztof Kasa KasowskiKrzysztof Kasa Kasowski Kapif

Więcej zdjęć w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.