Wersow lada chwila rodzi. Odsłoniła ciążowy brzuch w kostiumie kąpielowym

Wersow już niebawem zostanie mamą. Influencerka z dumą prezentuje na zdjęciach wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuch.

Wersow, czyli Weronika Sowa wkrótce urodzi. Mimo tego nie zwalnia tempa w karierze. Regularnie publikuje posty na Instagramie, nagrywa odcinki na swój kanał na YouTubie i chętnie opowiada o swojej codzienności. Razem z narzeczonym Frizem nie mogą doczekać się narodzin ich pierwszej pociechy. Wersow z rozbawieniem zauważyła, że jej powiększający się brzuch ma też praktyczne zastosowanie. Sprawdźcie, co wstawiła na InstaStories.

Zobacz wideo Wersow o codziennym życiu z Frizem. Kto gotuje, a kto zmywa naczynia? Wybierz serwis

Wersow pozuje z dużym brzuchem. Służy jej jako...

Influencerka nie kryje szczegółów z życia prywatnego. Jej ciąża jest od kilku miesięcy tematem, który budzi interesowanie opinii publicznej. Na Instagramie Wersow jest obserwowana przez 3,2 mln użytkowników. Jej profil należy do najbardziej popularnych w Polsce. Influencerka aktualnie relaksuje się na Bali, skąd można zobaczyć zjawiskowe kadry. Dba tam o swoje samopoczucie i sylwetkę - pokazała, że chodzi na siłownię. Wersow lubi pozować w kostiumach kąpielowych. Podczas leżenia na leżaku w różowym bikini ujawniła ciekawe zastosowanie ciążowego brzucha. Postawiła na nim mały, różowy wiatrak.

To już ten etap, kiedy mój brzuch może służyć jako stolik - humorystycznie podsumowała Wersow.

Screen z IG WersowScreen z IG Wersow https://www.instagram.com/wersow/

Influencerka od początku medialnej działalności powtarzała, jak wielką rolę w jej życiu odgrywa rodzina. Od zawsze chciała być mamą kilku dzieci. Fani dodają jej wsparcia na każdym kroku. "Nie mogę się doczekać dzidziusia, będziecie super rodzicami", "Dużo zdrowia Weronika, dziewczynka z pewnością będzie urocza i słodziutka. Będziesz cudowną mamą" oraz "To niesamowite Werka, jak się dla nas poświęcasz i nagrywasz odcinki" - takie komentarze możemy znaleźć pod jednym z filmików influencerki.

Wersow - z czego zasłynęła?

26-latka zdobyła rozgłos dzięki "Ekipie" Friza, czyli grupie influencerów, którzy działali pod taką nazwą i publikowali materiały na YouTube. Wersow została dziewczyną Karola Wiśniewskiego, który jest twórcą projektu. Dziś "Dom Ekipy" to już zamknięty rozdział, ale jej twórcy wciąż są aktywni w mediach. Wersow i Friz dbają o swoich fanów, dzieląc się treściami, które zawsze są profesjonalnie zmontowane. Para należy do najbardziej popularnych twórców w Polsce. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.