Wersow oznajmiła, że w ciąży jest już... ponad dwa lata. "Doskonale cię rozumiem"

Wersow odpowiedziała na pytania fanów. Padło również to najważniejsze, o miesiąc ciąży. Fani już nie mogą doczekać się tego bobasa. Celebrytka zaliczyła drobną wpadkę i wyznała, że w ciąży jest już ponad dwa lata.

Wersow i Friz to para influencerów, którzy zyskali popularność dzięki projektowi "Ekipa" na YouTube. Niedawno podzielili się z fanami informacją o ciąży. Zrobili to w dość nietypowy sposób. W utworze "Ten jeden moment" influencerka zaśpiewała do swojego nienarodzonego dziecka i w teledysku do piosenki po raz pierwszy pokazała zaokrąglony brzuch. Na kanale Wersow pojawił się niedawno film z hucznego gender reveal party. Influencerka wyjawiła płeć dziecka, którego się spodziewa. Okazało się, że będzie to dziewczynka. Tymczasem na kanale Wersow pojawił się filmik z pytaniami od fanów. Większość oczywiście dotyczyła ciąży. Podczas nagrania doszło do małej wpadki, która rozbawiła internautów.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o ciąży Wersow

Wersow odpowiedziała na pytania fanów o ciążę. Zaliczyła uroczą wpadkę. "Też tak miałam w ciąży"

Wersow poprosiła fanów o pytania, a następnie nagrała film z odpowiedziami. Najpopularniejsze zagadnienia dotyczyły przyszłości jej działalności w sieci po urodzeniu córki. Fani chcieli wiedzieć, czy po porodzie zamierza zawiesić karierę, czy zmienić tematykę kanału i publikować treści parentingowe. Fani chcieli też wiedzieć, dlaczego celebrytka nie poleciała z Frizem na Bali. W trakcie nagrania wyczerpująco odpowiedziała na pytania, ale jedna z odpowiedzi od razu zwróciła uwagę widzów.

Padło też pytanie o to, w którym jest tygodniu ciąży. Odpowiedź influencerki rozbawiła fanów. Z pełną powagą wyznała, że jest już w 29. miesiącu ciąży, zupełnie nie zauważając tej drobnej pomyłki. Taka informacja pojawiła się także w postaci napisu na ekranie. Pod filmem od razu pojawiły się komentarze odnoszące się do tej wpadki. Ponad dwa lata bycia w ciąży to przecież nie lada wyzwanie. Weronika doceniła czujność fanów i polubiła uwagi dotyczące długości ciąży, które pojawiły się pod filmem.

Wersow i wpadka o ciążyWersow i wpadka o ciąży fot. screen youtube.com / Wersow

Nie wiedziałam, że kobieta może być w ciąży 29 miesięcy. Co nie zmienia faktu, że i tak szanuję, że nagrywasz.
29. miesiąc ciąży? Zapewne miał być tydzień. Uśmiałam się, ale doskonale cię rozumiem. Ja też w ciąży nie raz miałam jakieś wtopy słowne.
Nie mogę się doczekać tego bobasa! - czytamy w komentarzach.
 

Wersow rozmawiała o ciąży z Sylwią Przybysz. "Psychika mi podupadła"

W jednym z ostatnich filmów Wersow pojawiła się Sylwia Przybysz. Celebrytka oczekuje na narodziny trzeciego dziecka. Przybysz wyznała, że początki jej ciąży nie były łatwe, bo uległa zakażeniu. "Psychika mi mocno podupadła, szczególnie w tych pierwszych miesiącach. Mogę powiedzieć, że dopiero teraz wyszłam na prostą. Dlatego przez większość ciąży nie chciałam mówić o tym, że jestem w ciąży. I powiedzieć dopiero po porodzie" - wyznała. Celebrytka podkreśliła, że pierwsze miesiące ciąży były dla niej ciężkie nie tylko fizycznie, ale także mentalnie. "Ja już naprawdę, popadłam w taki ciężki stan, że miałam napady lękowe. Przychodzi wieczór, a ja płaczę i nie wiem czemu. Okropne to było i ja się tak obwiniałam. Ostatnio mówiłam w podcaście. Muszę i tak iść do psychologa, mimo że wyszłam z tego, kiedy dowiedziałam się, że z dzieckiem jest wszystko w porządku" - opowiedziała. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.