Gąsowski świętuje urodziny z byłymi żonami. Szczerze im podziękował. Fani: "To jest tak niecodzienne"

Piotr Gąsowski był w dwóch związkach, które nie przetrwały próby czasu. Mowa o relacjach z Hanną Śleszyńską i Anną Głogowską. Byłe ukochane aktora mają z nim dobry kontakt.

Piotr Gąsowski to aktor i prezenter telewizyjny z 40-letnim doświadczeniem. Sławę przyniosły mu między innymi role w produkcjach takich jak "Daleko od noszy", "Hela w opałach", "Powiedz tak" czy "Ojciec Mateusz". Gąsowski spełniał się do niedawna również jako prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo", ale zrezygnował z tej posady. Powodem było zwolnienie z programu jego dobrej koleżanki, Katarzyny Skrzyneckiej. Co słychać natomiast w życiu prywatnym aktora? Właśnie skończył 59 lat. Z radością oznajmił to na Instagramie w towarzystwie byłych partnerek.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o geście solidarności Gąsowskiego. Wbiła Rockowi drobną szpilę Wybierz serwis

Piotr Gąsowski pozuje ze Śleszyńską i Głogowską. Mają dobre relacje

Aktor pierwszy raz stanął na ślubnym kobiercu z aktorką Hanną Śleszyńską, również znaną z serialu "Daleko od noszy". Para doczekała się syna Jakuba, który także pokochał aktorstwo. Dlaczego małżonkom finalnie nie wyszło? "Tuż po ślubie byliśmy innymi ludźmi, później coś się zepsuło" - wyznaje aktor dla "Twoje Imperium".

Gąsowski po rozstaniu znalazł szczęście u boku tancerki Anny Głogowskiej. Para zajęła piąte miejsce w "Tańcu z gwiazdami". Para doczekała się córki Julki. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. Co dla niektórych zaskakujące, aktor ma dobre relacje z byłymi partnerkami. Jest im wdzięczny za wspólne chwile i dzieci. Zamieścił z nimi zdjęcie na Instagramie z okazji 59. urodzin.

Dziękuję wam drogie dziewczyny i mamusie naszych dzieci, Haniu i Aniu za to, że was mam i wy macie mnie, i że nasze dzieci mają siebie, a my mamy siebie wszyscy nawzajem! I że sobie kibicujemy!
 

Fani są pod wrażeniem tak dobrych stosunków między byłymi partnerami. Napisali pod postem: "Uwielbiam patrzeć na państwa wzajemną relację, szacunek i przyjaźń", "Piękna rodzina. Można się rozstać i zachować wzajemny szacunek i pięknie się przyjaźnić" oraz "Pan powinien prowadzić warsztaty 'jak rozstawać się z klasą i zostać w przyjaźni'. To jest tak niecodzienne i piękne".

Piotr Gąsowski i jego odejście z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Rozrywkowy format Polsatu budzi ogromne emocje. Celebryci dzięki charakteryzacjom i aktorskim popisom wcielają się w ikony muzyki. Nie jest to proste zadanie. Po dziewięciu latach w roli prowadzącego program Gąsowski postanowił pożegnać się z widzami. Aktor odszedł z "Twoja twarz brzmi znajomo" przez wzgląd na zwolnienie jego dobrej koleżanki, Katarzyny Skrzyneckiej. Obwieścił tę decyzję następująco: "Odchodzę wraz z tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim twórcom i współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę was wszystkich wymieniać personalnie, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. pocałunek śmierci!". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.