Małgorzata Rozenek już spisała testament. Ciągle wprowadza w nim zmiany

Małgorzata Rozenek mimo młodego wieku ma przygotowany od lat testament. Jak podkreśliła w jednej z rozmów, wciąż go aktualizuje.

Małgorzata Rozenek jest jedną z gwiazd w "Dzień dobry TVN". Prezenterka realizuje się na antenie, a oprócz tego zajmuje się swoimi biznesami. Okazuje się, że w życiu prywatnym nie jest jej obce myślenie uporządkowane i mocno analityczne. W końcu kiedyś prowadziła "Perfekcyjną panią domu". W wywiadzie dla portalu WP opowiedziała o tym, że już spisała testament. Podkreśliła także, że wciąż go dopracowuje, ponieważ jej status materialny ciągle się zmienia.

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek zdradza, dlaczego ma spisany testament. Mówi o odpowiedzialności

Małgorzata Rozenek nie boi się poruszać w Polsce tematów tabu. Jako jedna z nielicznych gwiazd głośno mówi o metodzie in vitro, dzięki której mogła zostać mamą. Celebrytka nie boi się być zaangażowana politycznie i wykorzystuje swoją popularność w dobrym celu - zbiera podpisy pod obywatelskim projektem dla wsparcia par, które chcą skorzystać z in vitro. Teraz podzieliła się kolejnym wyznaniem. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek ma już przygotowany testament i ciągle pamięta o tym, żeby go zmieniać wraz z przypływem gotówki

Jestem osobą bardzo analityczną i moje testamenty przed każdymi wakacjami są spisywane. To mi daje poczucie bezpieczeństwa. Jak jesteś odpowiedzialną mamą trójki dzieci, masz rodziców, masz psy, to poczucie zabezpieczenia wszystkiego wokół jest ważne. Cała praca, którą robię, jest po to, by zabezpieczyć moje dzieci. Chcę, by miały wybór i mogły się realizować. Chcę stworzyć im taką przystań, z której ja wyszłam jako dziecko. To się wraz ze stanem posiadania aktualizuje - podkreśliła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dodała także, że bycie rodzicem obowiązuje do zabezpieczenia wszystkich spraw. Wspomniała także o badaniach profilaktycznych. "Jak jest się mamą, to ważne też, żeby pozabezpieczać sprawy wokół siebie i badać się. Dużo kobiet o tym zapomina. Chodzi o to, żeby ta odpowiedzialność za swoich bliskich nie kończyła się na 'tu i teraz', tylko była szersza" - powiedziała.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Home office u Majdanów. Sajgon na biurku. Zabrakło "Perfekcyjnej"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - życie prywatne

Małgorzata Rozenek jest związana z Radosławem Majdanem od 2013 roku. Tworzą małżeństwo od września 2016 roku i wspólnie wychowują dwójkę synów prezenterki z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - Henryk.

Więcej o: