Zofia Zborowska o libido po porodzie. Szczere wyznanie. "Marzy mi się spadek"

Zofia Zborowska podzieliła się z fanami problemem z... wysokim libido. Okazuje się, że zaczęło jej przeszkadzać.

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka oprócz występowania w filmach, uwielbia publikować posty i relacje na Instagramie. To tam obserwuje ją 490 tysięcy osób. Gwiazda często wchodzi w interakcje z fanami, np. udostępniając możliwość zadawania pytań na profilu. Tak zrobiła i tym razem, kiedy pokazała pytania, jakie otrzymała od fanów. Jedno z nich dotyczyło spadku libido po ciąży. Okazuje się, że aktorka nie może narzekać na zbyt niski popęd seksualny. Wręcz przeciwnie - ma problemy ze zbyt wysokim libido.

Zobacz wideo Zofia Zborowska poprosiła mamę o pomoc w opiece nad córką. Maria Winiarska podpadła

Zofia Zborowska zabawnie podsumowała swoje wysokie libido. Dodała nawet cenzurę

Zofia Zborowska nie uznaje żadnych tematów za tabu na Instagramie i chętnie odpowiada na zagwozdki fanów. Internauci często pytają ją o porady związane z macierzyństwem. W końcu aktorka ma w tym temacie doświadczenie, ponieważ jest mamą Nadziei, która przyszła na świat 29 lipca 2021. Jedna z zainteresowanych użytkowniczek pytała ją, czy po i w czasie ciąży z dziewczynką miała problemy z obniżonym libido. 

Czy miałaś spadek libido w ciąży i po porodzie? Co polecasz?

Joanna Opozda Opozda ma wybrane imię dla córki. Zdradziła, jak początkowo nazywała Vincenta

Zofia Zborowska zdecydowała się szczerze opowiedzieć fance o tym, jak u niej wygląda sprawa z libido. Okazuje się, że aktorka nie ma żadnych problemów ze zmniejszonym popędem seksualnym.  Jak podaje portal Kobieta.pl, wiele kobiet w czasie trwania ciąży nie jest demonami seksu i nie przepada za namiętnym okazywaniem sobie uczuć w sypialni. Jednak organizm każdej kobiety jest inny i na przykład u Zofii Zborowskiej tego typu problemów związanych z niskim libido nie było. Stwierdziła, że u niej sytuacja działała w odwrotną stronę i teraz marzy o spadku libido.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Instagram / Zofia Zborowska screen

Zofia Zborowska jest bardzo szczera na Instagramie

Zofia Zborowska nie ma problemu z dzieleniem się szczegółami życia prywatnego na Instagramie. Aktorka często wrzuca do sieci kadry codzienności i szczerze pisze o tym, co ją gryzie. Jakiś czas temu zwierzała się z problemów zdrowotnych, kiedy miała zapalenie zatoki klinowej. Zofia Zborowska oswaja ludzi z faktem, ze można mieć gorsze samopoczucie, czy słabszy dzień, dzięki czemu zyskała sympatię sporej grupy odbiorców jej postów. 

Więcej o: