Kim z wykształcenia jest Marcin Hakiel? Możecie się zdziwić. Tancerz niegdyś planował nawet doktorat

Marcin Hakiel od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością jako tancerz. Jego wykształcenie niekoniecznie idzie w parze z zawodem, który obrał. Zastanawialiście się kiedyś, co studiował? Uczył się na znanej warszawskiej uczelni.

Marcin Hakiel jeszcze niedawno był w samym centrum medialnego szumu. Wszystko za sprawą rozstania z Katarzyną Cichopek. Byli małżonkowie zdążyli już ułożyć sobie życie na nowo. Aktorka niemal od razu związała się z Maciejem Kurzajewskim, a tancerz jakiś czas później zaczął pokazywać w mediach społecznościowych nową sympatię. Marcin Hakiel od lat zawodowo zajmuje się tańcem. Zastanawialiście się kiedyś, jakie ma wykształcenie? Jeśli myślicie, że studiował taniec, to jesteście w błędzie.

Jakie wykształcenie ma Marcin Hakiel? Możecie się zdziwić

Kilka lat temu Marcin Hakiel uczestniczył w popularnym programie rozrywkowym "Taniec z Gwiazdami". Później obrał indywidualną ścieżkę kariery i postanowił założyć własną sieć szkół tańca w Warszawie. Okazuje się, że wykształcenie, jakie udało mu się zdobyć, nie do końca pokrywa się ze ścieżką kariery, którą podąża. Marcin Hakiel ukończył studia na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Tancerz był na kierunku finanse i bankowość. Swego czasu miał nawet bardzo ambitne plany. Chciał obronić pracę magisterską w Polsce, a następnie wyjechać na doktorat do Finlandii.

Studiuje finanse i bankowość na dwóch uczelniach jednocześnie; w Warszawie i w Helsinkach. Studia traktuje bardzo poważnie, chciałby obronić pracę magisterską w Polsce, a potem zrobić doktorat w Finlandii. Interesują go też analizy giełdowe i pewnie tym się zajmie w przyszłości — pisano ówcześnie w jego wizytówce.
 

Ostatecznie jednak jego droga naukowa potoczyła się nieco inaczej. Planu wyjazdu na północ Europy nie udało się zrealizować. Marcin Hakiel zdecydował się podążać za największą pasją i zamiast siedzenia w krawacie wybrał artystyczną ścieżkę. Tańca towarzyskiego uczył się w gdańskim klubie "Perfekt", a jego nauczycielem był Piotr Czarnecki.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.