Kasia i Jędrzej G±sienicowie buduj± dom. Ma 35 m2. Wybrali piękne belki z góralskim motywem. "Jest tak jakby luksusowo"

Kasia i Jędrzej G±sienicowie s± uczestnikami najnowszej edycji "Azji Express". Małżonkowie jaki¶ czas temu rozpoczęli budowę nowego domu. Chętnie pokazuj± go na Instagramie, dzięki czemu możemy ¶ledzić postępy prac. Będzie pięknie.

Kasia i Jędrzej Gąsienicowie są doskonale znani widzom TTV, gdzie od kilku lat komentują programy w formacie "Gogglebox. Przed telewizorem". Mieszkają w Zakopanem i są mocno związani z tamtejszą tradycją. Często mają na sobie ubrania i dodatki z góralskimi motywami. Także ich dom jest urządzony zgodnie z tamtejszą kulturą: dominuje drewno, a w pomieszczeniach znajdują się elementy związane z regionem. Jakiś czas temu rozpoczęli budowę drugiego domu, a zdjęciami chwalą się w mediach społecznościowych.

Kasia i Jędrzej GąsenicowieGąsienicowie mają typowo góralski dom. Dominuje drewno oraz jest kolorowo

Kasia i Jędrzej Gąsienicowie budują dom. Tak wygląda

O tym, że Gąsienicowie planują budowę nowej nieruchomości, poinformowali w kwietniu w zeszłym roku. Kasia dodała zdjęcie z działki. Przy okazji zdradziła, że dom będzie miał mniej niż 40 m2.

Nowy cykl Gąsienicowej - #gasienicowawsalonie kwiecień 2022 #tensiesmiejektosiesmiejeostatni #gasienicasummerresidence #gąsienicówka #dom35 #domek35m2 #domwsadzie #projektdomu #mamnadziejężedożyję - napisała.
 

Od tego momentu regularnie relacjonuje przebieg prac. Dom jest piętrowy, niedawno powstały schody. Uwagę internautów zwróciły belki, które wybrali właściciele. Mają góralskie motywy.

Jest tak jakby luksusowo.
Oj będzie tam pięknie, oj będzie. I będziecie tam bardzo szczęśliwi.
Piękna ta belka - zachwycają się.
 

Kasia Gąsienica w komentarzach zdradziła, jak wygląda projekt. Przez pół domu jest antresola, której wysokość wynosi ok. sześć metrów. Będzie w nim bardzo słonecznie dzięki wielkim oknom. Zapewnią one też piękny widok, bowiem nieruchomość znajduje się wśród drzew.

Kasia GąsienicaKasia Gąsienica z "Gogglebox" już tak nie wygląda. Zdradziła, jak udało jej się schudnąć

Więcej zdjęć domu Gąsieniców znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: