Joanna Przetakiewicz otwarcie o pieniądzach: Są wszystkim. Mężczyźni biedniejsi od niej nie zabiegają o jej względy

Joanna Przetakiewicz w wywiadzie dla "Wprost" podzieliła się z fanami kolejnymi przemyśleniami na temat pieniędzy. Podkreśliła też, że nigdy nie podrywał jej mężczyzna biedniejszy od niej.

Joanna Przetakiewicz nie ma problemu z rozmawianiem na temat pieniędzy. Kobieta w wielu wywiadach podkreślała, że "kocha luksus z wzajemnością". Dyrektor kreatywna La Manii założyła ruch społeczny Era Nowych Kobiet, a w ramach fundacji wydała książkę "Pieniądze szczęście dają", w której uświadamia Polki o tym, jak ważne są finanse w życiu. Sama od lat mówi, że kocha zarabiać pieniądze, a wydawanie ich sprawia jej ogromną przyjemność. W rozmowie z "Wprost" podzieliła się przemyśleniami na ten temat. Nie kryła, że w Polsce finanse to nadal temat tabu. 

Polecamy: Życie Joanny Przetakiewicz nie zawsze było luksusowe. Po rozwodzie została sama z trójką dzieci. "Gigantyczny kryzys"

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz w obłędnej sukience od Valentino. "Słów mi brak"

Joanna Przetakiewicz szczerze o miłości do pieniędzy. "Dla kobiety nie ma nic ważniejszego"

Joanna Przetakiewicz od lat pragnie szerzyć wiedzę na temat finansów. W książce "Pieniądze szczęście dają" mówi wprost, że dla niej stan portfela jest bardzo ważny. Przetakiewicz uważa jednak, że w Polsce nadal boimy się rozmawiać o pieniądzach.

Pieniądze są wszystkim. Nie boję się powiedzieć, że pieniądze są fundamentem życia każdego z nas. Dla mnie to synonim poczucia bezpieczeństwa. Dla kobiety nie ma nic ważniejszego - stwierdza w wywiadzie dla "Wprost".

Następnie zdradziła także, że nie zdarzyło jej się, aby mężczyzna zarabiający mniej niż ona zabiegał o jej względy. 

Nigdy nie podrywał mnie ktoś, kto byłby na drabinie finansowej niżej niż ja.
Wiem, że wk***iam ludzi. Spotykam się z opiniami, że nie wiem nic o życiu - dodaje Przetakiewicz.

Dyrektor kreatywna La Manii stwierdziła, że jej podejście do tematu finansów jest w naszym kraju rzadko spotykane.

Kiedyś zastanawiałam się, dlaczego nie urodziłam się we Francji albo we Włoszech, ale ten etap refleksji mam już za sobą. Jestem dumna z tego, że jestem Polką i zawsze otwarcie mówię to, co myślę - podsumowała.

Całość wywiadu Wiktora Krajewskiego z Joanną Przetakiewicz znajdziecie pod linkiem TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.