Życie Joanny Przetakiewicz nie zawsze było luksusowe. Po rozwodzie została sama z trójką dzieci. "Gigantyczny kryzys"

Joanna Przetakiewicz lubi się chwalić swoimi sukcesami i luksusowym życiem. Jednak nie zawsze miała łatwo. W jednym z wywiadów wspominała tamten trudny czas.

Joanna Przetakiewicz od lat prezentuje wizerunek kobiety sukcesu, która "kocha luksus z wzajemnością". Była partnerka Jana Kulczyka i założycielka marki La Mania ceni sobie zbytek i wygodę. Nie zawsze było jednak kolorowo. W jednym z wywiadów Joanna Przetakiewicz przyznała, że po rozwodzie przechodziła trudny czas i została sama z trójką dzieci.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o książce "Pieniądze szczęście dają". "Brak pieniędzy jest gigantycznym problemem społecznym"

Joanna Przetakiewicz wspomina swój rozwód: To był jeden z najcięższych momentów w moim życiu

Nie każdy wie, że przed związkiem z jednym z najbogatszych Polaków, Joanna Przetakiewicz przeżyła ciężkie chwile. Jej pierwsze małżeństwo rozpadło się po 16 latach. Celebrytka musiała wówczas sama wychowywać synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. W jednym z wywiadów Przetakiewicz wróciła do tamtego okresu w życiu.

Chciałabym się pozbyć z życia mojego rozwodu, tego, że moje dzieci cierpiały z tego powodu. To jest zawsze gigantyczny kryzys. To był jeden z najcięższych, długich momentów w moim życiu. To było zatrzęsienie ziemi, w którym bardzo trudno jest zachować taki spokój. W którym trudno jest zachować poczucie bezpieczeństwa - powiedziała Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Żurnalistą.
 

Więcej zdjęć Joanny Przetakiewicz znajdziesz w galerii na górze strony. 

Joanna Przetakiewicz jest także pomysłodawczynią projektu "Era Nowych Kobiet", w którym wspiera i uświadamia kobiety. Także te, które musiały przejść przez kryzysową sytuację w związku, lub zawiodły się na partnerze.

Przeraża mnie pewna sytuacja, kiedy dojrzałe kobiety wypadają z tego gniazdka, sztucznej strefy komfortu i wypadają jak pisklaki, jak takie nieopierzone ptaki, które nie umieją latać. Nie są w stanie nawet zapłacić podstawowych rachunków, bo okazuje się, że tak uzależniły się od drugiej strony. Pomimo że są mądre i wykształcone, to okazało się, że tak bardzo zaufały drugiej osobie, że w takim momencie kryzysu rzeczywiście przeżywają największy ludzki dramat - wyznała Joanna Przetakiewicz w wywiadzie z Żurnalistą.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.