Śmiech Manueli Michalak znali wszyscy fani "Big Brothera". Już nie robi kariery w telewizji. Wybrała inną branżę

Manuela Michalak spodobała się widzom w reality show "Big Brother". Później kontynuowała swoją karierę telewizyjną. Popularność nie trwała jednak długo. Sprawdzamy, co słychać u barwnej mieszkanki domu Wielkiego Brata.

Manuela Michalak była jedną z najbarwniejszych bohaterek pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". Reality show wprawdzie nie wygrała, ale jej głośny śmiech i pozytywne przysposobienie na długo zapadło widzom w pamięci. Później przez kilka lat pracowała w telewizji. Co teraz słychać u Manueli Michalak?

Zobacz wideo Które znane osoby podziwia Maja Frykowska? "Dla mnie wzorem jest Bóg"

Manuela Michalak podbiła serca widzów w "Big Brotherze". Teraz prowadzi salon fryzjerski 

Pozytywna energia Manueli spodobała się telewizyjnym włodarzom. Uczestniczka "Big Brothera" przez kilka lat prowadziła "Maraton uśmiechu" w stacji TVN, najpierw z Andrzejem Grabarczykiem, a później Olą Wolf. Pojawiła się też w filmach Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz?" oraz "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja". Popularność nie trwała jednak długo. Manuela zniknęła z show-biznesu. 

Manuela Michalak, Andrzej GrabarczykManuela Michalak, Andrzej Grabarczyk Fot. KAPiF

Manuela Michalak obecnie unika wrzawy i mediów. Zaczęła prowadzić własną działalność gospodarczą. Jest aktywna na Instagramie i TikToku. Z jej profili w mediach społecznościowych wynika, że mieszka w Luboniu. To właśnie tam była mieszkanka domu Wielkiego Brata, prowadzi salon fryzjerski.

Manuela na Instagramie pokazuje urywki ze swojego prywatnego życia. Pochwaliła się też podróżami do Stanów Zjednoczonych. Nie wiemy jednak, czy jest z kimś związana. W 2002 roku wzięła ślub z Tomaszem Jabłońskim, ale związek się rozpadł. 

 

Więcej zdjęć Manueli Michalak znajdziesz w galerii na górze strony. 

Manuela okazjonalnie wpada do studia "Dzień dobry TVN" i wspomina swój udział w pierwszym polskim reality show. Wówczas ma szansę spotkać się z byłymi uczestnikami programu. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA