Maciej Kot ma przystojnego brata. Też skakał, ale zrezygnował. Podobni?

Brat Macieja Kota również próbował swoich sił jako skoczek narciarskich. Nie osiągnął jednak zbyt dużych sukcesów. Jakub Kot spełnia się doskonale jako telewizyjny ekspert oraz dumny mąż i ojciec.

Maciej Kot nie bierze udziału w tym sezonie w Turnieju Czterech Skoczni. Mógł jednak dzięki temu bawić się do białego rana w noc sylwestrową. Wraz z małżonką Agnieszką Kot udał się na bal przebierańców, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Maciej Kot może liczyć na wsparcie nie tylko ukochanej, ale również brata. 

Zobacz wideo Małysz wierzy w Kubackiego przed finałem TCS. "Cuda w skokach się zdarzały"

Jakub Kot, brat Macieja Kota, założył dużą rodzinę

Jakub Kot ma za sobą karierę skoczka narciarskiego, chociaż nie ma na koncie tylu sukcesów co Maciej. Do największych osiągnięć sportowych należy brązowy medal na Mistrzostwach Świata Juniorów. Jego ostatnim występem na profesjonalnych zawodach był start w zimowej uniwersjadzie w lutym 2017. Dwa lata później dołączył do ekipy Eurosportu w roli komentatora i eksperta od skoków narciarskich. Jakub Kot jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się kadrami z prywatnego życia. Niedawno z okazji szóstej rocznicy ślubu podzielił się zdjęciami z ceremonii.

 

Jakub Kot jest dumnym tatą trójki pociech.

 

Teraz podzielił się fotografią, na której pozuje ze statuetką przeznaczoną dla zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni.

Do kogo przyfrunie ta piękna, złota bestia? Czas na ostatni przystanek Turnieju Czterech Skoczni.
 

Na ten moment na zgarnięcie złotego orła największe szanse ma liderujący w konkursie Norweg Halvor Egner Granerud. Za nim, z różnicą 23. punktów plasuje się Dawid Kubacki. Według ekspertów szanse Polaka na zdobycie najwyższego miejsca na podium są tylko iluzoryczne. Wszyscy jednak doskonale wiemy, że w sporcie wszystko jest możliwe. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.