Ekipa "Pytania na śniadanie" była pod słynnym domem Kevina. Tak wygląda po 30 latach

Ekipa "Pytania na śniadanie" postanowiła zrobić widzom przedświąteczną niespodziankę i odwiedziła dom z filmu "Kevin sam w domu". Tak teraz prezentuje się posesja z kultowej produkcji. Będziecie zaskoczeni.

Święta już za chwilę, a to może oznaczać tylko jedno. Wielu widzów nie wyobraża sobie bożonarodzeniowego wieczoru bez seansu filmu "Kevina samego w domu". Nie ma się zresztą czemu dziwić. Klasyczny film świąteczny na stałe wpisał się w kanon niezapomnianych zimowych klasyków. Nic więc dziwnego, że ekipa programu "Pytanie na Śniadanie" postanowiła sprawdzić, jak dziś prezentuje się kultowy już dom ze świątecznego filmu. Oj, będziecie mocno zdziwieni, jak zobaczycie te zdjęcia. 

Polecamy: "Kevin sam w domu" poleci nie tylko w Wigilię. Kiedy oglądać?

Zobacz wideo Janachowska boi się o remont w apartamencie. Nie wie, czy zdąży przed świętami

W tym domu mieszkał "Kevin sam w domu". Wygląda wciąż samo. Można go nawet wynająć

Kto by się spodziewał, że Rafał Brzozowski, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora wybiorą się samolotem w długą podróż, żeby móc na żywo zobaczyć, jak wygląda teraz dom Kevina z kultowej produkcji. A jednak! Prezenterzy zrobili to i o wszystkim poinformowali na Instagramie. Rafał Brzozowski dodał post, który podpisał słowami:

Poznajecie ten dom za nami? Miejsce niezwykle wyjątkowe, a w czasie świątecznym często prezentowane w stacjach telewizyjnych. Tak, to tutaj co roku Kevin zostaje sam. Razem z Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą sprawdziliśmy, czy na zbliżające się święta dom jest gotowy. Kevina nie zastaliśmy - podsumował wokalista i prezenter.
 

Na fotografii widać dom w angielskim stylu, który nie zmienił się wraz z upływem czasu. Więcej na temat ciekawej posesji możecie się dowiedzieć z filmiku poruszającego historię wnętrz domu Kevina.

 

Więcej zdjęć domu Kevina znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.