"Ślub doskonały". Córka Głogowskiej w wysokich kozakach, a Kaczorowska jak hollywoodzka diwa. Na dłoniach rękawiczki

25 listopada odbyła się premiera sztuki "Ślub doskonały". Na chwilę przed spektaklem plejada gwiazd zapozowała na ściance. Przyjrzeliśmy się stylizacjom.

Anna Głogowska

Anna Głogowska na premierze spektaklu olśniła w czerni. Spodnie i golf zestawiła z długim płaszczem i kozakami na szpilce. Do tego dobrała duże złote kolczyki, a makijaż podkreśliła czerwoną pomadką. Uwagę zwraca osoba, z którą pojawiła się na wydarzeniu. Córka tancerki wyglądała bardzo podobnie do mamy, ale nieco bardziej zaszalała. W jej stylizacji nie mogło zabraknąć błysku.

Anna GłogowskaAnna Głogowska akpa

Zobacz wideo Olga Kalicka zagrała u Dody w "Dziewczynach z Dubaju". "Jestem jej wdzięczna"

Olga Kalicka 

Olga Kalicka ponownie udowodniła, że jest jedną z polskich ikon mody. Na premierze "Ślubu doskonałego" pojawiła się w fioletowym oversizowym garniturze, który doskonale skomponował się z pomadką na jej ustach oraz paznokciami. Pod spodem dostrzegamy golf. Do tego dobrała czarne ciężkie buty oraz małą torebkę.

Olga KalickaOlga Kalicka akpa

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała się na ściance w wieczorowej stylizacji. Postawiła na długą, czarną suknię z gorsetem. Jej zgrabne nogi wyeksponowało rozcięcie. Do tego dobrała szpilki z błyszczącymi kokardami oraz srebrną kolię. Uwagę zwracają rękawiczki z prześwitującego materiału. 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska akpa

Joanna Moro

Tego wieczora Joanna Moro postawiła na czarny komplet składający się z topu i dzwonów. Na górę zarzuciła białą marynarkę. Całość dopełniły buty na małym obcasie z zieloną aplikacją i kopertówka.

Joanna MoroJoanna Moro akpa

Antek Królikowski 

Antek Królikowski tego wieczora nie kombinował ze stylizacją. Na premierowym spektaklu "Ślubu doskonałego pojawił się w granatowym golfie od Ralpha Laurena, spod którego wystawał klasyczny biały t-shirt. Do tego dobrał czarne spodnie i trapery. Naszą uwagę skradła od razu osoba, która pojawiła się u jego boku. Jeszcze nie tak dawno temu media donosiły, że nowa partnerka aktora chroni swojej prywatności, a dziś zadebiutowali przed fotoreporterami. Izabela miała na sobie ciemną sukienkę we wzory i kozaki za kolano.

Antek KrólikowskiAntek Królikowski akpa

Magdalena Waligórska

Magdalena Waligórska olśniła w czerwonej maxi od polskiej projektantki Doroty Goldpoint, do której nie było potrzeba wielu dodatków. Aktora dobrała do niej czarną kopertówkę i srebrną biżuterię

Magdalena WaligórskaMagdalena Waligórska akpa

Rafał Mroczek

Tego wieczora zdecydowanie królowy golfy. Rafał Mroczek postawił na biały model, który zestawił ze spodniami w kolorze ecru. Do tego narzucił granatową marynarkę i dobrał brązowe mokasyny.

Rafał MroczekRafał Mroczek akpa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.