Piotr Stramowski zadaje szyku pod "DD TVN". Jak nastrój? Zdjęcia nie kłamią

Piotr Stramowski po rozstaniu z Katarzyną Warnke nie wygląda na pogrążonego w rozpaczy. Aktor został przyłapany przez fotoreporterów, gdy wychodził ze studia "Dzień dobry TVN". Był uśmiechnięty i wyglądał świetnie w jesiennej stylizacji.

W nocy z 11 na 12 października Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu związku. O kłopotach w ich małżeństwie plotkowano już od jakiegoś czasu, ale fani mieli nadzieję, że problemy nie są aż tak poważne. Pocieszający jest jednak fakt, że według doniesień medialnych bardzo szybko porozumieli się w kwestii opieki nad dzieckiem. Być może te ustalenia mają wpływ na dobry humor Stramowskiego, który przyłapany teraz przez fotoreporterów szeroko się uśmiechał.

Zobacz wideo Czy Piotr Stramowski zgodziłby się zagrać transwestytę?

Olisadebe, Jacek KrzynówekTak wyglądają piłkarze na emeryturze. Figo dalej boski, a Ronaldo trudno rozpoznać

Piotr Stramowski po wyjściu ze studia "Dzień dobry TVN" emanował pozytywną energią

Aktor zasiadł na kanapie "Dzień dobry TVN" w niedzielę 23 października. W programie opowiedział o roli policjanta Piotra Millera w serialu "Tajemnica zawodowa".

Zapraszam wszystkich do oglądania, bo jest to bardzo fajnie psychologicznie rozpisana postać i cały serial trzyma w napięciu. W jego życiu, mogę powiedzieć, bo to już się wydarzyło, wydarza się pewna tragedia, traci żonę, umiera mu i zostaje sam z dzieckiem.

Po wyjściu ze studia na byłego partnera Katarzyny Warnke czekali fotoreporterzy. Piotr Stramowski był ubrany w długi płaszcz w kolorze butelkowej zieleni, który zestawił z białym t-shirtem. Aktor postawił również na czarne, dopasowane spodnie i eleganckie buty w tym samym kolorze. Stylizację uzupełnił o przeciwsłoneczne okulary. Nie wyglądał na przygnębionego, a wręcz przeciwnie.

Piotr StramowskiPiotr Stramowski KAPiF.pl / KAPIF.pl

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć Piotr Stramowskiego po wyjściu ze studia "Dzień dobry TVN".

Brad PittBrad Pitt na torze wyścigowym. Rozwiany włos, szelmowski uśmiech

Więcej o: