Żona Rafała Zawieruchy miała dwie suknie ślubne. Jedna z nich króciutka

Rafał Zawierucha w mediach społecznościowych pochwalił się informacją, że zmienił stan cywilny. Aktor się ożenił i pokazał piękną wybrankę serca. Jej suknie ślubne kradną show.

Rafał Zawierucha wziął ślub z Beatą Wiśnicką. Para pierwszy raz została uwieczniona na fotografiach przez paparazzi, kiedy pojawiła się na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Od razu było widać, że ci dwoje mają się ku sobie, ale kto by się spodziewał, że staną razem na ślubnym kobiercu. Tak się jednak stało i szczęśliwi małżonkowie podzielili się szczęściem na Instagramie. Opublikowali przepiękną fotografię. Szczególną uwagę zwraca boska suknia ślubna wybranki serca Rafała Zawieruchy. Podczas wesela pary bawiło się wiele znanych i lubianych gwiazd.

Polecamy: Rafał Zawierucha wziął ślub. Pokazał romantyczne zdjęcie z ceremonii. Patrzymy na suknię panny młodej. Skromna i piękna

Zobacz wideo "Cieszę się, że mogłem wreszcie zagrać to, że umiem trzymać mikrofon". Wywiad z Rafałem Zawieruchą [Behawiorysta]

Rafał Zawierucha wziął ślub. Jego wybranka serca była pięknie wystrojona. Na weselu towarzyszyła im plejada gwiazd

Aktor ożenił się z piękną Beatą Wiśnicką, która była przykładem świetnie wystylizowanej panny młodej. Kobieta w minimalistycznej sukni wyglądała pięknie. Świetnie, że nie przesadziła z liczbą zdobień i zdecydowała się na prosty fason i minimalistyczne wykończenie. Nie przeszkadzał nawet głęboki dekolt, który dzięki perfekcyjnemu wykończeniu wyglądał bardzo dobrze.

 

Beata WiśnickaBeata Wiśnicka Instagram / Beata Wiśnicka screen

Trzeba przyznać, że jej druga kreacja była także strzałem w dziesiątkę. Ciekawie zdobiona krótka sukienka przed kolano prezentowała się doskonale na sylwetce żony Rafała Zawieruchy.

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura, Cezary Pazura Instagram / Edyta Pazura screen

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura, Cezary Pazura Instagram / Edyta Pazura screen

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura, Cezary Pazura Instagram / Edyta Pazura screen

Na weselu można było zobaczyć wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Byli m.in. Krzysztof Ibisz z żoną - Joanną Ibisz, Olga Bołądź, czy Dawid Ogrodnik.

 

Więcej zdjęć ze spektakularnego wesela Rafała Zawieruchy znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.