Fanka dopadła Roberta Lewandowskiego. Reakcja piłkarza to hit. "Gość ma klasę"

Tiktokerce będącej wielką fanką FC Barcelony zależało na autografie nowego zawodnika. Internauci są pod ogromnym wrażeniem relacji z jej spotkania z Robertem Lewandowskim.

Robert Lewandowski jako piłkarz FC Barcelony został oficjalnie zaprezentowany 5 sierpnia na stadionie Camp Nou. Transfer napastnika wiązał się z bardzo dużymi zmianami dla jego rodziny, która po wielu latach musiała opuścić Monachium. Kibice Barcy mają jednak powody do radości, bo w barwach drużyny Lewy strzelił już 11 bramek w ośmiu meczach. Jedna z fanek katalońskiego zespołu uwieczniła moment, w którym udało jej się zdobyć podpis polskiego piłkarza.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Tak mieszka Krzysztof StanowskiPrywatne boisko i imponujący ogród. Dom Krzysztofa Stanowskiego robi wrażenie

Urocze zachowanie Roberta Lewandowskiego podczas spotkania z fanką

Raquel to zagorzała kibicka FC Barcelony, która pasją do piłki nożnej dzieli się na TikToku. Jej profil obserwuje już niemal pół miliona internautów, a tiktokerka publikuje m.in. reakcje na mecze ukochanej drużyny czy upragnione spotkania z jej zawodnikami.

Pod koniec września Raquel zapolowała na autograf Roberta Lewandowskiego, czekając na niego po zakończonym treningu. Wyjeżdżający samochodem piłkarz z daleka zauważył fankę i z chęcią się zatrzymał. Lewy podpisał podsuniętą przez Raquel koszulkę drużynową i z uśmiechem zapozował do wspólnego zdjęcia.

Gwiazdy, które zdradzały. Polski bokser w tym samym czasie miał trzy kochankiOni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

Filmik błyskawicznie stał się hitem sieci, a na zachowanie Roberta Lewandowskiego w komentarzach zareagowali również jego rodacy. Polscy fani są zachwyceni, jak spokojne i przyjazne podejście ma do kibiców i nie ukrywają, że zazdroszczą Raquel spotkania z idolem.

Ty to masz szczęście, dziewczyno.
Wielki szacunek, Robert, dla ciebie. Mimo kasy, sławy jesteś nadal normalnym człowiekiem.
Gość ma klasę - czytamy w komentarzach.

Mimo trudnego pożegnania ze stolicą Bawarii Lewandowscy chyba już na dobre zadomowili się w Hiszpanii. Anna Lewandowska, która na początku września obchodziła urodziny, z zadowoleniem podsumowała miniony rok. Trenerka pochwaliła się już też kilkoma kadrami z nowego domu.

Więcej o: