Córka Salmy Hayek niepodobna do mamy. Na dodatek jest blondynką

Niektórzy ludzie mówią, że "niedaleko pada jabłko od jabłoni". W tym wypadku jest zupełnie inaczej. Córka Salmy Hayek, Valentina Paloma Pinault, kompletnie nie jest podobna do znanej aktorki. Łączy je za to jedno - obie są pięknościami. Na najnowszej fotografii widać także, że nastolatka zmieniła kolor włosów. Teraz jest blondynką.

Córka Salmy Hayek postanowiła drastycznie zmienić kolor włosów. Już wcześniej eksperymentowała z blond pasemkami, ale teraz wygląda jak prawdziwa blondynka. Valentina Paloma Pinault jest przyzwyczajona do życia w blasku fleszy, ponieważ od najmłodszych lat chodziła z rodzicami na ścianki. Nic więc dziwnego, że 14-latka wystąpiła z mamą jakiś czas temu w sesji dla meksykańskiego "Vogue'a". Tym razem Valentina pojawiła się z Salmą Hayek na ślubie Charlotte Fournet i Pierre Pozzo. Zaszalała z kolorem włosów.

Zobacz wideo Salma Hayek przekonała twórców filmu "Bodyguard i żona zawodowca", że jej bohaterka powinna przechodzić menopauzę [ZWIASTUN]

Tak zaczynali karierę. Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięckiego mogły potoczyć się zupełnie inaczejRubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięcki "walczył" o rolę

Córka Salmy Hayek nie przypomina znanej mamy

Pod koniec kwietnia 2022 roku panie pojawiły się razem na okładce meksykańskiego "Vogue'a". Już wtedy wiele osób stwierdziło, że córka i matka są do siebie zupełnie niepodobne. Valentina Paloma Pinault wdała się zdecydowanie w ojca, Françoisa-Henriego Pinaulta.

Zobacz też: Sławni rodzice przekazali dobre geny. Dzieci tych gwiazd wyglądają zupełnie jak oni

 

14-latka teraz zdecydowała się na blond kolor włosów, co jeszcze bardziej pogłębiło jej brak podobieństwa do mamy. Ma delikatniejsze rysy twarzy. Na ślubie Charlotte Fournet i Pierre Pozzo bawiła się świetnie w klasycznej stylizacji. Wybrała delikatną, szyfonową sukienkę z dekoltem w kształcie litery V. Prezentowała się świeżo i dziewczęco.

Bohaterowie memów, tak dziś wyglądająPrzypadkiem stali się bohaterami memów. Jak dziś wyglądają?

Valentina - córka Salmy HayekValentina - córka Salmy Hayek East News

Mimo to widać, że ma świetne geny i prezentuje się bardzo dobrze. Może w przyszłości pójdzie w ślady mamy i zostanie sławną aktorką? Na ten moment nastolatka skupia się na szkole, a w wolnych chwilach spędza czas z przyjaciółmi.

Zdjęcia Salmy i jej córki znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: