Edyta Zając wspierała partnera z publiczności "Tańca z Gwiazdami". Mówiła o uczuciach

Edyta Zając i Michał Mikołajczak przy okazji premierowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" pierwszy raz zapozowali przed fotoreporterami. Teraz modelka pokusiła się o kilka słów do kamery. Wspiera ukochanego.

Edyta Zając i Michał Mikołajczak przy okazji pierwszego odcinka 13. edycji "Tańca z Gwiazdami"potwierdzili, że są razem. Modelka wygrała 11. odsłonę tanecznego show, a teraz to aktor walczy o Kryształową Kulę. Nie bez powodu stara się go wspierać na każdym roku. Zasiadła na widowni podczas kolejnego odcinka i przy okazji zdradziła, jakie emocje jej obecnie towarzyszą.

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

Edyta Zając wspiera Michała Mikołajczaka podczas "Tańca z Gwiazdami"

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Michał Mikołajczak dał taneczny popis prezentując pasodoble. Aktor już wcześniej usłyszał od Ivony Pavlovic, że jest świetnym materiałem na tancerza i wziął to sobie do serca. Długie godziny na sali treningowej zaowocowały 30 punktami od jury i szczerymi pochwałami. Po chwili kamera została przekierowana na publiczność. 

Edyta Zając miała okazję opowiedzieć o emocjach, jakie jej towarzyszą podczas występów partnera. Nie ukrywała, że jest to dla niej wyjątkowo stresujące przeżycie. 

Muszę przyznać, że stresuję się bardziej siedząc tutaj, niż kiedy tańczyłam i te emocje są ogromne, ale zazdroszczę. Chciałabym jeszcze pojawić się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" - wyznała Edyta Zając.

Od dwóch lat w mediach krążyły pogłoski o związku Edyty Zając i Michała Mikołajczaka. Para po premierowym odcinku miała okazję po raz pierwszy zapozować przed fotoreporterami. Aktor przyznał, że do tej pory nie czuli potrzeby oficjalnego informowania świata o łączącym ich uczuciu. 

Trzymamy kciuki, aby Michałowi Mikołajczakowi udało się powtórzyć sukces ukochanej. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.