Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu. Etiennette pochwaliła się zdjęciami z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska oficjalnie pokazała dziewczynę na Instagramie. Córka muzyka miała ku temu ważny powód.

Córka Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego odziedziczyła po rodzicach talent muzyczny. Mimo młodego wieku powoli rozwija karierę, a na początku tego roku wspólnie z liderem Ich Troje wydali singiel "Jest tak", który jest polską wersją utworu Franka Sinatry "That's Life". Utwór spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, a Etiennette Wiśniewska coraz częściej występuje także na scenie. Pod koniec lipca pojawiła się u boku rodziców podczas jednego z koncertów organizowanych w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki", a dzień po muzycznym wydarzeniu zdecydowała się oficjalnie przedstawić na Instagramie swoją dziewczynę.

Zobacz wideo Mandaryna o tym, jakim mężem jest Wiśniewski

Etiennette Wiśniewska dokonała coming outu

Zdjęcie z ukochaną Etiennette Wiśniewska opublikowała 1 sierpnia z okazji przypadającego na tę datę w Stanach Zjednoczonych dnia dziewczyny. Informację o tym córka Michała Wiśnewskiego dodała do instagramowej relacji, potwierdzając tym samym, że są parą. Opublikowała także zdjęcie dziewczyny, nazywając ukochaną "śliczną".

Etiennette Wiśniewska z dziewczynąEtiennette Wiśniewska z dziewczyną instagram.com/@etiwisniewska

Etiennette Wiśniewska z dziewczynąEtiennette Wiśniewska z dziewczyną instagram.com/@etiwisniewska

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Etiennette Wiśniewska dzieli się w mediach społecznościowych fotografiami z ukochaną. Pod koniec lipca pokazała serię zdjęć wykonanych w fotobudce, a na jednym z nich dziewczyny wymieniały czułe pocałunki. Wcześniej jednak córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak nie potwierdzała, że z dziewczyną ze zdjęcia rzeczywiście łączy ją romantyczna relacja.

Etiennette jest trzecim dzieckiem i drugą córką Michała Wiśniewskiego. Z drugiego małżeństwa z Mandaryną muzyk doczekał się Xaviera i Fabienne. Gdy był związany z Anną Świątczak, na świat przyszły dwie córki - Etiennette i jej młodsza siostra Vivienne. Najmłodsza pociecha Wiśniewskiego, syn Falco, urodził się w styczniu ubiegłego roku z małżeństwa z Polą, która jest piątą żoną lidera Ich Troje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.