Maffashion poszła na imprezę ze znaną fryzjerką. Cierpi po aferze? Mina mówi sama za siebie

Maffashion nie zamierza usuwać się w cień i znikać z instagramowego życia. Choć na temat samego rozstania i afery z Rafalalą milczy, jej relacje w mediach społecznościowych wskazują, że ma się świetnie.

Nim Maffashion i Sebastian Fabijański ogłosili rozstanie, chodziły pogłoski, że aktor zdradził partnerkę. Tym bardziej, że w marcu spotkał się z Rafalalą, a ona udostępniła nagranie w sieci. Choć nic z niego nie wynikało, znajomość z transseksualną celebrytką budziła wiele pytań. Ostatnio Fabijański przyznał się zresztą do niewierności, choć, jak podkreślił, nie zdradził Kuczyńskiej z Rafalalą. Potem wyszło na jaw, że niewierna miała być także blogerka, o czym napisał na Instagramie sam aktor. Cóż, zawiłości w tej całej historii jest wiele i wydaje się, że już gorzej być nie może. Teraz pozostaje tylko zapomnieć o sprawie, choć bez wątpienia łatwo nie będzie. Kuczyńska zdecydowała, że pomóc w tym może impreza w gronie koleżanek. 

Zobacz wideo Maffashion wydała oświadczenie i potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Mazurska posiadłość Natalii KlimasNatalia Klimas ma sielski dom na Mazurach. Salon jak z okładki

Maffashion imprezuje z koleżankami. Nie wygląda na zasmuconą 

Piątkowy wieczór Maffashion spędziła z koleżankami na warszawskim Nowym Świecie. Na nagraniu pokazała, że bawi się w jednym z tamtejszych barów na świeżym powietrzu. Potem dodała ujęcie ze znaną w środowisku celebrytów fryzjerką Gabrielą Zalewską (na Instagramie gaba_hair) i swoją pierwszą asystentką, niejaką Justyną, która przyjaźni się także z Marceliną Zawadzką. Z opisu zdjęcia możemy wywnioskować, że panie świętowały urodziny ostatniej z nich. 

Maffashion z koleżankamiMaffashion z koleżankami Instagram.com/maffashion_official

Miny całej trójki wskazują, że nastroje były szampańskie. Julia miała na sobie wycięty top i pozowała do zdjęcia z dzióbkiem. Czyżby próbowała się odstresować po ostatnim, tak trudnym dla niej tygodniu? Mamy nadzieję, że pomogło!

Rzekomy kochanek Maffashion wydał oświadczenie. Kim jest nowy bohater największego skandalu ostatnich tygodni?Rzekomy kochanek Maffashion wydał oświadczenie. Kim jest?

Zobacz też: Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego. "Znam ją i znam jego..."

Więcej o: