Maffashion poszła na imprezę ze znaną fryzjerką. Cierpi po aferze? Mina mówi sama za siebie

Maffashion nie zamierza usuwać się w cień i znikać z instagramowego życia. Choć na temat samego rozstania i afery z Rafalalą milczy, jej relacje w mediach społecznościowych wskazują, że ma się świetnie.

Nim Maffashion i Sebastian Fabijański ogłosili rozstanie, chodziły pogłoski, że aktor zdradził partnerkę. Tym bardziej, że w marcu spotkał się z Rafalalą, a ona udostępniła nagranie w sieci. Choć nic z niego nie wynikało, znajomość z transseksualną celebrytką budziła wiele pytań. Ostatnio Fabijański przyznał się zresztą do niewierności, choć, jak podkreślił, nie zdradził Kuczyńskiej z Rafalalą. Potem wyszło na jaw, że niewierna miała być także blogerka, o czym napisał na Instagramie sam aktor. Cóż, zawiłości w tej całej historii jest wiele i wydaje się, że już gorzej być nie może. Teraz pozostaje tylko zapomnieć o sprawie, choć bez wątpienia łatwo nie będzie. Kuczyńska zdecydowała, że pomóc w tym może impreza w gronie koleżanek. 

Zobacz wideo Maffashion wydała oświadczenie i potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Maffashion imprezuje z koleżankami. Nie wygląda na zasmuconą 

Piątkowy wieczór Maffashion spędziła z koleżankami na warszawskim Nowym Świecie. Na nagraniu pokazała, że bawi się w jednym z tamtejszych barów na świeżym powietrzu. Potem dodała ujęcie ze znaną w środowisku celebrytów fryzjerką Gabrielą Zalewską (na Instagramie gaba_hair) i swoją pierwszą asystentką, niejaką Justyną, która przyjaźni się także z Marceliną Zawadzką. Z opisu zdjęcia możemy wywnioskować, że panie świętowały urodziny ostatniej z nich. 

Maffashion z koleżankamiMaffashion z koleżankami Instagram.com/maffashion_official

Miny całej trójki wskazują, że nastroje były szampańskie. Julia miała na sobie wycięty top i pozowała do zdjęcia z dzióbkiem. Czyżby próbowała się odstresować po ostatnim, tak trudnym dla niej tygodniu? Mamy nadzieję, że pomogło!

Zobacz też: Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego. "Znam ją i znam jego..."

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.