Anna Korcz miała świetnie prosperującą kawiarnię. Aktorka musiała zamknąć biznes

Podczas pandemii Anna Korcz otworzyła w Warszawie kawiarnię ze sklepem sygnowaną własnym nazwiskiem. Lokal został już jednak zamknięty na stałe.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Anna Korcz to aktorka znana między innymi z występów w serialu "Na Wspólnej", a także ról w filmach takich jak "Ja wam pokażę" czy "Operacja Samum". Nie ogranicza się jednak do udziału w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dziesięć lat temu otworzyła w podwarszawskim Pomiechówku "Zacisze Anny Korcz", w ramach którego zajmuje się organizacją plenerowych ślubów i wesel w malowniczym ośrodku nad rzeką Wkrą. Ponadto w czasie pandemii otworzyła kawiarnię ze sklepem. Jak się okazuje, miejsce zostało już jednak zamknięte. 

Zobacz wideo Anna Korcz: W czasie pandemii artyści zostali pominięci przez rząd. Jesteśmy spychani na margines i bardzo nieładnie się nas traktuje

Kawiarnia Anny Korcz została zamknięta. Aktorka nie chce zdradzić, co jest tego przyczyną

W miejscu nazwanym "Moje Smaki. Anna Korcz" goście mogli skosztować różnego rodzaju dań obiadowych, zup, przystawek czy deserów. Za tradycyjne dania w okresie świątecznym trzeba było jednak słono zapłacić.

Wszystko wskazuje na to, że lokal został jednak zamknięty. W związku z tym serwis Plejada zwrócił się do aktorki z pytaniem, co skłoniło ją do takiej decyzji. Anna Korcz odmówiła jednak podania informacji, zapewniając przy tym, że jej mąż również nie zdradzi przyczyny. 

 

Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że pasją do gotowania zaraziła się od dziadków. To właśnie smakami babcinych zup, mięs i ciast chciała podzielić się z gośćmi kawiarni:

Moi ukochani Dziaduniowie prowadzili, jak na czasy PRL-u dosyć wykwintną kuchnię. Babunia próbowała dogodzić podniebieniu swojemu ukochanemu mężowi. (...) Smaki, Cóż to były za smaki! Zapewne niewiele z nich uda mi się odtworzyć, ale będę próbowała.

Niestety wygląda na to, że coś poszło nie tak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.