Andrzej Gołota na zdjęciu z młodości. Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół

Mariola Gołota podzieliła się na Instagramie archiwalnym zdjęciem męża. Widać na nim młodego Andrzeja Gołotę ubranego w wojskowy mundur.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Andrzej Gołota to jeden z najważniejszych polskich sportowców, którego szczyt sławy przypadł na przełom lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Utytułowany pięściarz zakończył karierę sportową w 2014 roku, jednak nie daje o sobie zapomnieć. Bierze udział w programach telewizyjnych, a jego żona Marioli Gołocie regularnie publikuje zdjęcia z małżonkiem. Jakiś czas temu podzieliła się archiwalną fotografią, na której widzimy młodego boksera w stroju, który przykuł uwagę fanów.

Zobacz wideo Andrzej Gołota wspiera Ukrainę i wspomina Kliczkę

Żona Andrzeja Gołoty pokazała stare zdjęcie męża. Widać na nim pięściarze w mundurze wojskowym

Andrzej Gołota na dobre osiedlił się w Chicago wraz z żoną i dziećmi kilka lat temu. Fani sportowca mogą jednak na bieżąco śledzić poczynania swojego ulubieńca dzięki Marioli Gołocie, aktywnie publikującej kadry ze wspólnego życia na Instagramie.

Tym razem na profilu prawniczki znalazła się czarno-biała fotografia, przedstawiająca młodego Andrzeja Gołotę. Uwagę zwraca charakterystyczny ubiór pięściarza, wojskowy mundur. Zdjęcie zostało opatrzone wymownym podpisem:

Andrzej otrzymał wezwanie do wojska (rezerwy?) w Polsce...
 

Na pytanie jednego z obserwatorów, Mariola Gołota uściśliła, że pismo przyszło teraz, nie w trakcie obowiązkowej służby wojskowej. W sekcji komentarzy natychmiast pojawiły się komplementy skierowane pod adresem sportowca:

Pan Andrzej całą armię jednym ciosem pokona.
Takich ludzi nam potrzeba. Pan Andrzej pomimo wieku dziesięciu tych naszych żołnierzy by powalił.
Chciałbym trafić do tej samej jednostki.

Andrzej Gołota wciąż cieszy się dużą sympatią ze strony fanów nie tylko ze względu na imponujące osiągnięcia sportowe. W 2010 roku pięściarz wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", z kolei w 2019  wraz z żoną wystąpił w programie "Agent - Gwiazdy", gdzie widzowie ocenili go, jako jednego z najsympatyczniejszych uczestników. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.