Andrzej Gołota na zdjęciu z młodości. Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół

Mariola Gołota podzieliła się na Instagramie archiwalnym zdjęciem męża. Widać na nim młodego Andrzeja Gołotę ubranego w wojskowy mundur.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Andrzej Gołota to jeden z najważniejszych polskich sportowców, którego szczyt sławy przypadł na przełom lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Utytułowany pięściarz zakończył karierę sportową w 2014 roku, jednak nie daje o sobie zapomnieć. Bierze udział w programach telewizyjnych, a jego żona Marioli Gołocie regularnie publikuje zdjęcia z małżonkiem. Jakiś czas temu podzieliła się archiwalną fotografią, na której widzimy młodego boksera w stroju, który przykuł uwagę fanów.

Zobacz wideo Andrzej Gołota wspiera Ukrainę i wspomina Kliczkę

Żona Andrzeja Gołoty pokazała stare zdjęcie męża. Widać na nim pięściarze w mundurze wojskowym

Andrzej Gołota na dobre osiedlił się w Chicago wraz z żoną i dziećmi kilka lat temu. Fani sportowca mogą jednak na bieżąco śledzić poczynania swojego ulubieńca dzięki Marioli Gołocie, aktywnie publikującej kadry ze wspólnego życia na Instagramie.

Andrej Gołota z synemGołota od lat nie pokazywał swojego syna. Zrobiła to za niego żona

Tym razem na profilu prawniczki znalazła się czarno-biała fotografia, przedstawiająca młodego Andrzeja Gołotę. Uwagę zwraca charakterystyczny ubiór pięściarza, wojskowy mundur. Zdjęcie zostało opatrzone wymownym podpisem:

Andrzej otrzymał wezwanie do wojska (rezerwy?) w Polsce...
 

Na pytanie jednego z obserwatorów, Mariola Gołota uściśliła, że pismo przyszło teraz, nie w trakcie obowiązkowej służby wojskowej. W sekcji komentarzy natychmiast pojawiły się komplementy skierowane pod adresem sportowca:

Pan Andrzej całą armię jednym ciosem pokona.
Takich ludzi nam potrzeba. Pan Andrzej pomimo wieku dziesięciu tych naszych żołnierzy by powalił.
Chciałbym trafić do tej samej jednostki.

Andrzej GołotaAndrzej Gołota w izolacji w USA. "Rozpacz i tęsknota za fryzjerem". Żona pokazała zdjęcie jego fryzury: Bycie hipisem to nie takie straszne

Andrzej Gołota wciąż cieszy się dużą sympatią ze strony fanów nie tylko ze względu na imponujące osiągnięcia sportowe. W 2010 roku pięściarz wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", z kolei w 2019  wraz z żoną wystąpił w programie "Agent - Gwiazdy", gdzie widzowie ocenili go, jako jednego z najsympatyczniejszych uczestników. 

Więcej o: