Telekamery 2022. Żona Artura Żmijewskiego pozowała z nim na ściance. Co za piękność! I ten makijaż

Podczas tegorocznej gali rozdania nagród "TeleTygodnia", statuetkę Telekamery dla najlepszego aktora 25-lecia zdobył Artur Żmijewski. Dumny serialowy ojciec Mateusz przybył na imprezę z ukochaną.

Więcej o medialnych wydarzeniach z udziałem gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

We wtorek odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach 25-lecia Telekamer "TeleTygodnia". Chociaż głosowanie dobiegło końca pod koniec stycznia, ze względu na sytuację epidemiologiczną, gala, na której poznaliśmy wyniki, została przeniesiona na 31 maja. O statuetkach w trzech kategoriach: Aktorka 25-lecia, Aktor 25-lecia oraz Serial 25-lecia zdecydowali widzowie. Nagrodę dla najlepszego aktora zdobył Artur Żmijewski, który na ściance pozował z żoną Pauliną. Są razem od kilkudziesięciu lat. 

Księżna Kate, królowa Elżbieta Księżna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

Telekamery. Artur Żmijewski na ściankę wpadł z żoną 

Artur Żmijewski poznał żonę, kiedy jeszcze był w liceum, w latach 90. Kiedy rozpoczął naukę w PWST w Warszawie, byli już parą. Mają troje dzieci: 29-letnią Ewę, 22-letniego Karola i 22-letniego Wiktora. Sam aktor o życiu prywatnym mówi niewiele, podobnie jak Paulina.

Czasem zdarza się, że pojawią się razem na premierze czy rozdaniu nagród, jak w ostatni wtorek. Wtedy ścianka należy do niej. Paulina zdecydowała się tego wieczoru na zieloną sukienkę z odsłoniętym ramieniem i złoty dodatek w postaci kopertówki. Nie kombinowała z biżuterią i na uszach miała zawieszone jedynie dłuższe kolczyki. W porównaniu do męża, pozowała na ściance z szerokim uśmiechem - zupełnie tak, jakby czuła się na niej jak ryba w wodzie. 

Paulina i Artur ŻmijewscyPaulina i Artur Żmijewscy AKPA

Zobacz też: Te gwiazdy chronią życie prywatne i rzadko pokazują drugie połówki. Poznaj małżonków i partnerów polskich gwiazd

Więcej o: