Magda Gessler sprzedaje wypasione torty. Za te na komunię w cukierni restauratorki trzeba sporo zapłacić

Organizacja pierwszej komunii świętej nie należy do tanich wydatków. Już za samo przyjęcie w lokalu trzeba słono zapłacić, a do tego dochodzą jeszcze inne koszty. Ile za tort komunijny w cukierni Magdy Gessler?

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W ostatnich latach coraz więcej rodzin, przygotowując się do organizacji pierwszej komunii świętej, rezygnuje ze skromnych, rodzinnych uroczystości. Zamiast tego wolą wyprawić imprezę w lokalu z cateringiem, piętrowym tortem i masą atrakcji. Sporo mówi się również o wymyślnych stylizacjach dzieci, wliczając w to fryzjera czy profesjonalny makijaż. Nie dziwi zatem fakt, że za takie przyjęcie trzeba sporo zapłacić. Rodziny, które chcą zamówić tort ze znanej cukierni należącej do Magdy Gessler, muszą liczyć się z wyższymi kosztami. Cena powala.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha miała fryzurę "na garnek", a Urbańska przesadzała z samoopalaczem. Tak gwiazdy wyglądały 15 lat temu, gdy powstał Plotek

Zobacz wideo Magda Gessler o "zielonych posiłkach" i tańcu: "Ja kwitnę!"

Wiadomo, ile trzeba zapłacić za tort na komunię z cukierni Magdy Gessler. Cena powala

Magda Gessler uchodzi za prawdziwą znawczynię polskiej kuchni. Gwiazda prowadzi kilka intratnych interesów i lokali gastronomicznych. Jest też właścicielką cukierni "Słodki Słony". W ofercie można znaleźć co najmniej kilka rodzajów torów komunijnych. Portal O2 skontaktował się z cukiernią i dowiedział, że torty są sprzedawane na porcje, a nie na wagę, jak w większości lokali.

Porcja tortu jest w cenie od 35 do 41 zł, w zależności od smaku. Porcje są duże. (...) Dekoracja jest dodatkowo płatna. - Robimy je ze świeżych kwiatów lub owoców. 20-porcjowy tort z dekoracją będzie kosztowała dodatkowo 200 zł - powiedziała w rozmowie z portalem pracownica cukierni.

Łatwo zatem obliczyć, że za najtańszy tort na komunię, dla rodziny liczącej zaledwie 20 osób, trzeba zapłacić 900 zł. Oczywiście cena będzie wzrastać w zależności od smaku czy dekoracji, które są dodatkowo płatne. Nietrudno zauważyć, że na wyroby cukiernicze od restauratorki nie każdy będzie mógł sobie pozwolić. Tort kupowany na kilogramy w innych lokalach potrafi być kilkukrotnie tańszy. 

900 złotych za tort to wygórowana cena? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.