Nicole Kidman na zdjęciu bez makijażu. Internauci: To nawet nie jesteś ty. Co zrobiłaś ze swoją twarzą?!

Nicole Kidman udostępniła swoje zdjęcie w naturalnej odsłonie. Na zdjęciu cera aktorki jest idealnie, wręcz nienaturalnie gładka. Swego czasu gwiazda przekonywała, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nicole Kidman gra główną rolę w serialu "Expats" wyprodukowanym przez Amazon Prime Video. W czwartek aktorka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z reżyserką Lulu Wang. Internauci zwrócili uwagę, że gwiazda wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Nicole Kidman zaprezentowała się w naturalnej odsłonie

Aktorce od dawna przypisuje się wyjątkowo zdrowy styl życia. W 2007 roku w rozmowie z Marie Claire zaprzeczyła, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

Szczerze mówiąc, jestem całkowicie naturalna. Używam kremu z filtrem i nie palę. Dbam o siebie. Jestem bardzo dumna, że mogę to powiedzieć.

Kilka lat później Nicole w wywiadzie z niemieckim magazynem "TV Movie" przyznała się do botoksu, ale zaznaczyła, że prawidłowe odżywianie się i ćwiczenia dają jej lepsze rezultaty. 

Próbowałam wielu rzeczy, ale poza sportem i dobrym odżywianiem, większość rzeczy nic mi nie daje. Próbowałam nawet botoksu, ale nie podobało mi się, jak moja twarz wyglądała później. Teraz już go nie używam.

Teraz gwiazda udostępniła swoje zdjęcie, na którym jej cera jest bardzo gładka i naciągnięta. 

Wracam do pracy z niezrównaną Lulu Wang.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci podejrzewają, że gwiazda jednak przekonała się do medycyny estetycznej. 

Nie musisz bać się starości. Chyba coś zmajstrowałaś z oczami.
Na zdjęciu to nawet nie jesteś ty.
Co zrobiłaś ze swoją twarzą?! To smutne, bo byłaś piękna.

Uważacie, że to zdjęcie jest dowodem na wizytę Nicole Kidman u chirurga plastycznego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.