Agustin Egurrola pokazał córkę. Dorastała na naszych oczach. Carmen dziś ma 14 lat i wielką pasję

Agustin Egurrola jest zwolennikiem dzielenia się na Instagramie wydarzeniami z życia swojego i bliskich. Tym razem wrzucił do sieci zdjęcie z 14-letnią Carmen. Ależ wyrosła!

Więcej rodzinnych fotografii gwiazd i celebrytów znajdziecie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Agustin Egurrola w zeszłoroczne wakacje poślubił Dianę, a wcześniej, 7 marca 2021 roku, powitał na świecie swoje drugie dziecko. Doczekał się syna, któremu razem z żoną dali na imię Oscar Agustin Egurrola. Wcześniej był w związku z tancerką Niną Tyrką. Para poznała się na castingu do programu "Taniec z Gwiazdami". Z tego związku ma córkę Carmen, która ma już 14 lat i jest oczkiem w głowie słynnego choreografa, co widać zresztą na najnowszym zdjęciu. 

Zobacz wideo Tajemnicza córka Putina. Jak dziennikarze wpadli na jej ślad? Co o niej wiadomo?

Agustin Egurrola pokazał córkę. Ale wyrosła!

Agustin Egurrola wrzucił do sieci wiosenną fotografię z ukochaną Dianą i 14-letnią już córką Carmen. Nastolatka, której chwile z życia rodzice relacjonowali w mediach od małego, dorastała na oczach fanów tancerza. Dziś jest uroczą blondynką z aparatem na zębach. 

Rodzinny czas - napisał Egurrola pod zdjęciem.
 

O nastolatce wiadomo, że ma świetny kontakt z przyrodnim bratem, małym Oskarem. W wolnych chwilach dziewczyna uczy się jeździć na koniach i trenuje do zawodów.

Jeżdżę z nią, bo wiem, że ona tego potrzebuje. Lubię się zastanawiać, kim moje dzieci zostaną w przyszłości. Nie muszą profesjonalnie tańczyć. Chcę, żeby były szczęśliwe - mówił tancerz w rozmowie z "Vivą!" w lutym tego roku.

Tata kiedyś próbował przekonać ją do tańca - i skutecznie - jednak Carmen raczej nie zajmie się nim w przyszłości. 

Zobacz też: Agustin Egurrola pozuje z synem i córką. Carmen to już nastolatka, a mały Oscar coraz bardziej przypomina tatę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.