Mike Tyson okładał pięściami pasażera samolotu, który nie dawał mu spokoju. Wszystko zostało nagrane

Mike Tyson pobił pasażera samolotu. Ten wcześniej nieustannie go drażnił i nie dawał mu spokoju. Całe zdarzenie zarejestrował inny podróżny i opublikował w internecie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pasażerowie czwartkowego lotu z San Francisco na Florydę zapamiętają go na długo. Jednym z pasażerów był Mike Tyson. Jego towarzystwo w samolocie to jednak tylko początek. W pewnym momencie legendarny bokser zaczął bić siedzącego za nim mężczyznę. Całe zdarzenie zostało nagrane.

Zobacz wideo Największe skandale w Hollywood

Mike Tyson pobił pasażera w samolocie. Wszystko się nagrało

Do brutalnego incydentu doszło na lotnisku w San Francisco, gdy samolot przygotowywał się do lotu. Za bokserem usiadł podekscytowany pasażer. Na początku chciał zrobić z Tysonem zdjęcie, bokser nie miał z tym żadnego problemu. Później, jak informuje źródło TMZ, mężczyzna zaczął zachowywać się bardzo uciążliwie. Zaczął żartować z boksera i krzyczeć wprost do jego ucha. W pewnym momencie miał nawet rzucić w niego butelką wody. Coraz bardziej rozzłoszczony Mike Tyson nie wytrzymał i rzucił się na nękającego go pasażera. Zaczął go okładać pięściami, a wszystko zostało nagrane przez innych podróżujących.

 

Siedzący obok Tysona mężczyzna przejęty próbował go powstrzymać. Jednak ten wpadł w furię i zostawił irytującego pasażera, dopiero gdy jego twarz zalała się krwią. Świadkowie zdarzenia, mówią, że po wszystkim pobity potrzebował pomocy medycznej. TMZ podaje również, że po kłótni na miejscu zjawiła się policja. Departament Policji w San Francisco powiedział portalowi, że poszkodowany podał tylko minimalne szczegóły incydentu i odmówił dalszej współpracy w dochodzeniu policyjnym. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.