Kiedyś błyszczała na ściankach w Hollywood, dziś mieszka na ulicy. Szokujące zdjęcia Loni Willison

Loni Willison była kiedyś odnoszącą sukcesy modelką. Jednak w pewnym momencie jej kariera drastycznie wyhamowała. Teraz była gwiazda jest bezdomna. Fotoreporterzy zrobili zdjęcia, jak przemierza ulice Los Angeles.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Swego czasu miała wszystko: urodę, sławę, pieniądze i doskonałą perspektywę rozwoju kariery. Teraz Loni Willison jest bezdomna. Los byłej gwiazdy nie zmienia się od dłuższego czasu. Teraz została wypatrzona przez dziennikarzy w Los Angeles. Będąca w bardzo złym stanie kobieta, przemierzała ulice i ciągnęła ze sobą wózek załadowany najróżniejszymi rzeczami.

Zobacz wideo Teorie spiskowe o Hollywood

Była gwiazda Hollywood jest teraz bezdomna. Paparazzi zrobili Loni Willison zdjęcia

Loni Willison jeszcze kilka lat temu była odnoszącą sukcesy modelką. Zdobywała coraz większą popularność i brylowała na czerwonym dywanie podczas największych hollywodzkich imprez. W 2012 roku poślubiła Jeremy'ego Jacksona, gwiazdę, któremu sławę przyniosła rola Hobiego Buchannona w "Słonecznym patrolu". Wydawało się, że mąż wyniesie karierę Loni na wyższy poziom. Stało się odwrotnie.

W 2014 roku kobieta zgłosiła się na policję. Funkcjonariuszom powiedziała, że Jeremy Jackson ją bez przerwy bije, znęca się nad nią, a raz nawet próbował ją udusić. Sąd skazał damskiego boksera na kilka miesięcy więzienia. Z czasem Willison coraz rzadziej pojawiała się w mediach. W jej życiu pojawiły się narkotyki. W 2016 roku przeszła poważne załamanie nerwowe. Jakiś czas temu dziennikarze wypatrzyli ją żebrząca na ulicy. Teraz okazało się, że los byłej gwiazdy nie uległ poprawie. We wtorek paparazzi zrobili jej zdjęcia, na których widać, jak ciągnie wózek ze stertą rzeczy i próbuje zorganizować sobie miejsce do spania obok śmietnika.

Problem bezdomności w Los Angeles jest od lat bardzo poważny. Według badań z końca 2021 roku, na ulicach tego miasta żyje około 40 tysięcy osób. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Loni Willison.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.