Serial "Miłości na bogato" z Gilon i Leszczak był klapą. Grała tam też Justyna. Trudno ją dziś rozpoznać

Gdy kilka lat temu wyemitowano "Miłość na bogato", serial spotkał się z ogromną krytyką. Mało realne problemy młodych i bogatych wyglądały, jakby produkcja śmiała się widzom w twarz. Do tego mierna gra aktorska z celebrycką obsadą. Jedną z osób, które brały udział w niezbyt udanym show, była Justyna Banasiak. Sprawdziliśmy, co dziś robi.

Więcej tekstów przypominajkowych znajdziecie na Gazeta.pl

W 2013 roku na kanale Viva Polska pojawił się serial "Miłość na bogato", który przedstawiał historię młodych ludzi, którzy przyjechali do stolicy, by zrobić karierę. Amatorscy aktorzy, czyli m.in. Marcela Leszczak i Karolina Gilon, mierzyli się na ekranie z problemami bogatych ludzi, którym brak pomysłu na siebie. W obsadzie widniało jeszcze jedno nazwisko - Justyny Banasiak, dziś już Banasiak-Konieczny.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Jak potoczyły się losy Justyny Banasiak-Konieczny?

Udział Justyny Banasiak-Konieczny w nieszczególnie udanym serialu "Miłość na bogato" mógł budzić wiele pytań. Wszystko dlatego, że na koncie ma liczne sukcesy sportowe. Jest bowiem gimnastyczką, która już od dziecka przygotowywała się do występów. Uczyła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdyni, a w 2004 roku wzięła udział w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, gdzie zajęła dziesiąte miejsce w wieloboju drużynowym w gimnastyce artystycznej.

 

Banasiak-Konieczny na późniejszym etapie rozwijania kariery gimnastykę połączyła z tańcem. Brała udział w trzeciej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" nadawanej w 2008 roku i zajęła ostatecznie dwunaste miejsce.

Zobacz też: J.Lo wróciła do Afflecka po 17 latach, a Koterski dwukrotnie oświadczał się Leszczak. Te pary zeszły się po rozstaniu

Po tym zdecydowała się spróbować szczęścia w aktorstwie i zagrała bohaterkę o tym samym imieniu, co ona sama. Na szczęście "Miłość na bogato" zakończył się po dwóch sezonach i po tym epizodzie Banasiak-Konieczny wróciła do gimnastyki i tańca. Grała m.in. w spektaklach muzycznych "Piloci" w Teatrze Roma czy objazdowym "Królu Swingu". Prywatnie od 2013 roku jest żoną aktora znanego z "Kamieni na szaniec", Jakuba Koniecznego. 

 

Na Instagramie gimnastyczki dominują zdjęcia z mężem i ukochanym psiakiem, którego para zabiera nawet w podróże. Widać też, że Banasiak-Konieczny zmieniła kolor włosów na blond i ceni sobie naturalny wygląd. 

 

Poznalibyście ją?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.