Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wyglądają poranki w jej domu. Fani rozbawieni, ale jej mąż raczej nie jest zachwycony sposobem budzenia

Aleksandra Żebrowska pokazała na Instagramie, jak wygląda poranne wstawanie w jej domu. Okazuje się, że najmłodszy syn budzi ich z samego rana, w dość nietypowy sposób.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Michał i Aleksandra Żebrowska tworzą od 12 lat udane małżeństwo. Co ciekawe aktor poznał swoją wybrankę, gdy ta była jeszcze dzieckiem. Ona miał 5 lat, a on 18. Przyszli małżonkowie poznali się, ponieważ ich rodzice od lat się przyjaźnili. Kontakt po jakimś czasie zanikł. Spotkali się ponownie po wielu latach. Zakochali się w sobie i nie bacząc na dużą różnicę wieku, zdecydowali się pobrać. Para doczekała się trzech synów. Aleksandra Żebrowska pokazała na Instagramie, jak wyglądają ich poranki, czym rozbawiła internautów. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski opowiada o randce z żoną

Maja Hyży z córkąMaja Hyży pokazała córkę. Fani nie kryją zachwytu: Oczy po mamie. Słodziak

Aleksandra Żebrowska pokazuje, jak wygląda poranek w ich domu 

Aleksandra Żebrowska prowadzi bardzo popularne konto na Instagramie. Śledzi je prawie ćwierć miliona użytkowników. Gwiazda chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia prywatnego. Zamieszcza zdjęcia z wakacji, rodzinnych posiłków i zabaw z dziećmi. Najmłodszy syn pary, Feliks przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Na najnowszym zdjęciu widzimy, jaką pobudkę urządza rodzicom. 

 

Chłopiec z samego rana położył się tacie na głowie. Fotografia rozbawiła internautów.

 W ten sposób, stwierdzenie -dzieci wchodzą ci na głowę- nabiera nowego znaczenia.
Hahaha, myślałam, że tylko moje dziecko tak zasypia.
Mamo jest 5:30, będziesz spać cały dzień.

Duża część komentujących opowiedziała, że też są budzone przez dzieci w podobny sposób. Dzień tygodnia oczywiście nie ma tutaj znaczenia, a przykrycie się kołdrą na nie wiele się zda.

Szymon Hołownia ma córkęSzymon Hołownia cieszy się z narodzin dziecka! Pokazał pociechę

Więcej o: