Ania i Robert Lewandowscy relaksują się w Dubaju z córkami. Klara jest fanką ekstremalnych sportów wodnych

Robert Lewandowski ma kolejny powód do dumy. Pojawił się w Dubaju, gdzie został doceniony na gali Globe Soccer Awards 2021. Po części oficjalnej całą rodziną skorzystali z atrakcji, jakie oferuje miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wygląda na to, że Klara i Laura mogły liczyć na świetną zabawę.

Więcej na temat gwiazd i ich dzieci na stronie głównej Gazeta.pl.

Robert Lewandowski po pracowitym roku w końcu może odpocząć. Na gali Globe Soccer Awards 2021 towarzyszyła mu oczywiście Anna Lewandowska. Małżeństwo do Dubaju zabrało również dwie córki, Klarę i Laurę. Jak można dowiedzieć się z ich mediów społecznościowych, sportowcy postawili na rodzinny relaks. Starsza córka odnalazła nową pasję, którą okazały się ekstremalne sporty wodne. Odważna z niej dziewczynka! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska w tamtym roku przed Wigilią odpoczywała, bo zamówiła jedzenie. A co radziła fanom w tym roku?

Zobacz wideo Klara zrobiła makijaż Annie Lewandowskiej

Lewandowscy w Dubaju. Klara i Laura mogły liczyć na mnóstwo atrakcji 

Robert i Ania Lewandowscy dokładają wszelkich starań, by od najmłodszych lat zapewnić córkom jak najlepsze wykształcenie. Niedawno postanowili zapoznać Klarę ze światem kultury i sztuki. W tym celu zabrali dziewczynkę do Opery Narodowej, gdzie oglądali spektakl "Dziadek do Orzechów i Król Myszy". 

Po intensywnym roku małżeństwo wypoczywa w Dubaju. Na Instagramie Ania oraz piłkarz pochwalili się rodzinnym popołudniem. Całą czwórką wybrali się na rejs jachtem, podczas którego Klara mogła liczyć na przejażdżkę skuterem wodnym, oczywiście będąc cały czas pod opieką rodziców. 

Lewandowscy w Dubaju. Klara i Laura mogły liczyć na mnóstwo atrakcjiLewandowscy w Dubaju. Klara i Laura mogły liczyć na mnóstwo atrakcji Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Trenerka coraz chętniej pokazuje większą część twarzy dziewczynek i na pierwszy rzut oka widać, że obie rosną jak na drożdżach. Nie trudno zauważyć, że Klara świetnie spisuje się w obowiązkach starszej siostry i opiekuje się Laurą. Córki Lewandowskich wyglądały na zachwycone licznymi atrakcjami. 

Lewandowscy w Dubaju. Klara i Laura mogły liczyć na mnóstwo atrakcjiLewandowscy w Dubaju. Klara i Laura mogły liczyć na mnóstwo atrakcji Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Więcej zdjęć w naszej galerii na górze strony. Rodzina jak z obrazka? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.