Anna Lewandowska z Klarą i Robertem obejrzeli balet, a to nie koniec! Co zrobili potem? Wygadała się... jedna z baletnic

Anna Lewandowska niedzielny wieczór spędziła z mężem i córką w Operze Narodowej. Trenerka przyznała, że ten dzień był dla niej o tyle wyjątkowy, gdyż Klara pierwszy raz na żywo mogła oglądać takie widowisko. Okazuje się, że rodzina dostała zaproszenie również za kulisy. Wygadała się artystka Polskiego Baletu Narodowego.

Więcej wiadomości na temat polskich gwiazd i ich rodzin znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pochwalili się już w mediach społecznościowych wizytą w Operze Narodowej w Warszawie. Znane małżeństwo razem ze starszą córką Klarą wybrało się na balet "Dziadek do Orzechów i Król Myszy" z muzyką Piotra Czajkowskiego. "Lewa" postanowiła przedstawić córce świat sztuki i kultury i dodała, że ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla Klary, ale również i dla niej. Na Instagramie trenerki pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym zapozowała z mężem i córką w eleganckich stylizacjach. Post skomentowała artystka tańcząca w balecie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Historia miłości Anny i Roberta Lewandowskich. 1200 zł i karaluchy w kuchni. "Pomyślałam, że to egoista"

Zobacz wideo Klara zrobiła makijaż Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska z mężem i córką mogła liczyć na wizytę za kulisami w Operze Narodowej 

Balet "Dziadek do Orzechów i Król Myszy" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Anna Lewandowska zabrała córkę i męża do teatru, by wspólnie mogli obejrzeć spektakl przed świętami. Wiadomo już, że córka Lewandowskich ma sporo talentów - mówi w kilku językach, regularnie ćwiczy z mamą i jakiś czas temu rozpoczęła naukę gry na pianinie. Być może teraz zainteresuje się również tańcem. 

ZOBACZ: Anna Lewandowska wylicza talenty córki. Mała Klara ma sporo zajęć! A to nie koniec, rodzice szykują coś nowego

Dzisiaj ważne wyjście dla nas, pierwszy raz Klara w Operze Narodowej. "Dziadek do Orzechów i Król Myszy" - napisała trenerka.
 

Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów od fanów. Można przeczytać również miły komentarz od artystki tańczącej tego dnia w balecie. Zdradziła, że Lewandowscy pojawili się za kulisami i wyraziła nadzieję, że Klarze spodobał się spektakl. 

Aniu, wspaniale było was zobaczyć za kulisami. Wyglądałaś przepięknie. Mam nadzieję, że Klarze się podobało i jeszcze nie raz przyjdziecie na nasze spektakle. Pozdrawiam - napisała Aneta Wira-Ostaszyk, która jest artystką Polskiego Baletu Narodowego.
Bardzo - odpisała trenerka.

Carlos MarinCarlos Marin nie żyje. Wokalista Il Divo zmarł na COVID-19

Wygląda na to, że ten dzień na długo zapadnie w pamięci nie tylko Anny Lewandowskiej, ale przede wszystkim jej starszej córki Klary. 

Więcej o: