Plejada gwiazd na świątecznej imprezie Joanny Przetakiewicz. "Z tego powodu mogę zarwać niejedną noc, tańczyć na stole"

Impreza wigilijna u Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa to już tradycja. Na przyjęciu zjawili się przyjaciele i rodzina. Nie zabrakło sławnych nazwisk. Udział w spotkaniu brali tylko goście z negatywnym wynikiem testu.

Więcej o imprezach z udziałem gwiazd przeczytasz na gazeta.pl

W tym roku słynna impreza Joanny stała pod znakiem zapytania. Sytuacja pandemiczna sprawiła, że dyrektorka La Manii rozważała przerwanie corocznej tradycji. Na szczęście znalazła sposób na zachowanie bezpieczeństwa. Każdy z gości musiał przejść test na COVID-19 w specjalnie przeznaczonym do tego pomieszczeniu. Zorganizowanie testów sprawiło, że na imprezie pojawiło wielu gości. Gwiazda bawiła się wśród najbliższych sobie osób. Niestety zabrakło jednego z synów Joanny - Filipa. Za to na licznie udostępnionych zdjęciach i filmikach dostrzec można sławne osoby.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz wydaje książkę o zarabianiu. "Pieniądze dają szczęście"

Święta gwiazdMartyniuk w święta nie angażuje się w kuchni. "U nas jest tradycyjnie"

Dla Joanny Przetakiewicz życie towarzyskie jest bardzo istotne. Jak sama mówi:

Najlepsze życie to życie towarzyskie. Z tego powodu mogę zerwać niejedną noc, tańczyć na stole, planować i organizować wszystko tygodniami.
 

Na wigilijnej imprezie nie zabrakło sławnych twarzy

Impreza została zorganizowana w posiadłości Przetakiewicz i Rooyensa. Nie zabrakło świątecznych dekoracji, prezentów i tańców. Jedną z energicznie pląsających osób był Dawid Woliński. Projektant przyjaźni się z gospodynią od wielu lat, dlatego też nie przyszedł z pustymi rękami. Juror "Top Model" w prezencie dał ekspres do kawy, z którym można łączącyć się przez Bluetooth. Kolejną znaną postacią była Agnieszka Woźniak-Starak. Największym zaskoczeniem była obecność Ani i Roberta Lewandowskich. Jak widać, nawet oni znajdują czas na imprezkę u Joanny.

Święta u braci GolcówRodzina Golców pielęgnuje tradycję. Była pasterka w góralskich strojach

Joanna Przetakiewicz wstawiła galerię zdjęć na swojego Instagrama, gdzie podziękowała wszystkim za przybycie.

Mieć wspaniałych ludzi wokół siebie to wielkie szczęście. Nie wyobrażam sobie bez Was życia. Dziękuję za nasze wszystkie wspólne chwile, za czas razem. Jesteście najlepsi.

A Wy byliście na jakiejś świątecznej imprezie?

Joanna PrzetakiewiczPrzetakiewicz zaskoczyła metamorfozami. I to porównanie od Wolińskiego!

Więcej o: