Joanna Przetakiewicz nie ma sobie równych. Chyba nikt aż tak nie udekorował domu na święta. Jak z bajki! "Szał i obłęd"

Joanna Przetakiewicz na Instagramie pokazała, jak udekorowała dom na nadchodzące Boże Narodzenie. Trudno nie być pod wrażeniem.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Joanna Przetakiewcz nigdy nie ukrywała, że kocha luksus i pieniądze. Przedsiębiorczyni uwielbia drogie marki i ekskluzywne przestrzenie. Z okazji Bożego Narodzenia zamieniła swoją posiadłość w Konstancinie w bajkową krainę, której nie powstydziliby się scenografowie świątecznych hitów.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała dekoracje w swoim domu

Joanna Przetakiewicz opublikowała nagranie ze świątecznie udekorowanego domu. Internauci pieją z zachwytu!

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się efektami dekorowania domu na Instagramie. Nagrała krótki filmik, podczas którego w rytm świątecznego przeboju pokazuje internautom wnętrza posiadłości. Żona Rinke Rooyensa zadbała o najmniejsze szczegóły. Są więc girlandy światełek, piernikowa chatka, bogato zdobiony wieniec i choinki. Bardzo dużo choinek. Wnikliwi zauważą też, że pod świątecznymi drzewkami leżą już prezenty, zapewne ekskluzywne.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem świątecznego przepychu, który zdobi dom Przetakiewicz. Głos pod nagraniem zabrały znane koleżanki projektantki. Komplementów nie szczędziła Hanna Lis, Basia Pasek, czy Ewa Chodakowska. Ta ostatnia ubolewała, że w tym roku nie spędzi świąt z Joanną.

Ale zaszalałaś w tym roku. Cudnych świąt życzę prosto z Kostaryki - napisała Basia Pasek.
Szkoda nam bardzo, ze nie mogliśmy dołączyć... ale następnym razem, koniecznie RAZEM. Ściskamy naj - wtórowała jej trenerka wszystkich Polek.
Pani Joanno, szał i obłęd.

Jak podoba wam się świąteczny wystrój domu zamieszkiwanego przez Joannę Przetakiewicz? Czuć klimat Bożego Narodzenia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.