Syn Gordona Ramsaya chciał nauczyć kota chodzić na dwóch łapach. Na twarzy futrzaka: rezygnacja, smutek, irytacja. Biedny

Gordon Ramsay obserwował w swoim domu nietypowe lekcje. Dwuletni syn postawił sobie za cel nauczyć kota... chodzić na dwóch łapach.

Więcej tekstów na temat ciekawych momentów z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Gordon Ramsay jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci światowej gastronomii. Jego nieposkromiona i wybuchowa osobowość zagwarantowała mu niemały medialny sukces, którym może cieszyć się do dzisiaj. Wygląda jednak na to, że w domowym zaciszu kucharz jest zdecydowanie bardziej uległy, o czym świadczą zdjęcia, na których najmłodszy syn w nietypowy sposób bawi się z udomowionym kotem. 

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdza, że wróciła do Koterskiego. „Przeprosił"

Syn Gordona Ramsaya uczy kota chodzić 

Gordon Ramsay ma piątką dzieci: Megan, Matyldę, bliźniaki Jacka i Holly oraz najmłodszego Oscara. Chłopiec jest oczkiem w głowie ojca - na jego koncie na Instagramie często pojawiają się wspólne, śmieszne zdjęcia. Poza tym dwulatek ma już własny profil założony przez starsze siostry, na którym wrzucają zabawne chwile z życia rodziny. Tym razem to jego tata postanowił wykorzystać ciekawy moment i udostępnił zdjęciową relację - Oscar targa kota po domu i próbuje nauczyć go chodzić na dwóch łapach. Widać irytację wymalowaną na twarzy wymęczonego zwierzaka, który cierpliwie znosi zabawy dziecka.

 

Memiczne miny kota, w porównaniu z zachwyconym chłopcem, wywołują uśmiech. Zachęcamy do obejrzenia całej relacji z Instagrama. Mamy jednak też nadzieję, że Gordon kontrolował sytuację i futrzak po nadmiarze emocji wrócił do wygodnego wylegiwania się w spokoju. 

Zobacz też: Gordon Ramsay zamieścił zdjęcie z młodości. Przystojniak! Ale spójrzcie na jego włosy: Fryzura na Justina Biebera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.